Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Diplomások össze szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomások össze szoktak jönni nem diplomásokkal? Mennyire gyakori ez?

Figyelt kérdés

Szerintetek igen, vagy nem? Ha ti ilyen pár vagytok, írnátok légyszi magatokról egy kicsit? Ha diplomás vagy miért jöttél össze egy nem diplomással? Tudsz vele minőségien beszélgetni? Milyen fajta diplomád van, mik a prefernciáid párválasztáskor? Nem zavar, hogy a másiknak nincs felsőfokú végzettsége?


Ha nem diplomás vagy, nincs kisebbségi komplexusod a párod mellett?


A neten olvastam egy sztorit, hogy egy phd-s összejött egy bolti eladóval, de elég nehéz elhinni.


A válaszokat köszönöm és légyszi ne minősítsük egymást ismeretlenül! :)



2020. júl. 9. 17:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
57%

Diplomás férfi vagyok. Nem tudom hányszor kell még leírnom erre a retek oldalra, de egy FÉRFI, magasról lefossa, hogy a lány orvos, vagy árufeltöltő.

Nem szorulok a nő pénzére, ezért nekem nem fontos a diploma. Ez a nők pénzéhsége miatt fontos csak nekik.

2020. júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
94%

2 db diplomás egyeddel(ebből egy átlag feletti IQ-s) évek kapcsolata elégséges számodra? és hogy emeljük a lécet átlagon felüli intelligenciájú emberrel lévő húszévesnél több éves kapcsolat? mezei érettségivel.


És nem nem volt kisebbségi komplexusom:)

2020. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim válasza:
73%

Diplomás vagyok, a párom nem az. Azért jöttem vele össze, mert szimpatikus volt. Tudunk egymással értelmesen beszélgetni, ez nem a diplomával jön szerencsére. Gazdasági diplomám van. A preferenciám annyi, hogy legyen normális és ne az a minden hétvégén elmegyek bebaszni fajta. Nem zavar, hogy nincs diplomája a páromnak.


Diploma maximum azt bizonyítja, hogy jól tudsz magolni/csalni, érzelmi az intelligenciához nincs köze.


25F

2020. júl. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 A kérdező kommentje:

1: Szerintem ez nem igaz, kicsit szexista ez a hozzáállás. Szerinted minden diplomás jól keres? Nézd meg a tanárokat. Sok diplomás van, aki nem keres jól, egy szakmunkás lekörözheti.


2.:nekem elégséges, én csak egy kérdést írtam ki. :D Érdekelnek a tapasztalatok, ebben semmi kötekedés nincs. Örülök, hogy nem volt, nekem lett volna, én nem diplomás vagyok. (sajnos, még)


3: Köszi. Az utolsó mondatoddal nem értek egyet, szerintem a sok tananyag az emberhozzáállását, látókörét szélesítheti, komplexebben gondolkodhat egy ilyen ember. Programozásnál is logikusan kell gondolkodni, nem csak magolni. Az orvostudományban, de az összes többi tudományban is úgy van, hogy a magolás mellett a logikus gondolkodásban is résen kell lenni. :)



Engem az érdekel, hogy szellemileg "kielégítő-e" a másik. Hogy nem éreztek-e valamiféle hiányosságot, ilyesmi. A kérdésem nem mások megbántására irányul, nem kell felkapnia vizet. :D csak egy érdeklődő vagyok.

2020. júl. 9. 18:15
 5/71 anonim ***** válasza:
78%
4-es Aki egy ilyen kommentet összehozott, arra még tengernyi tanulni való vár az életben és ha jót akarsz magadnak,de főként a jövendőbeli partnerednek,akkor egyetlen emberrel nem kezdesz, addig amíg az alapjait le nem rakod magadnak-magadban, ami egy érző lelkű ember legminimálisabb belső érzése.
2020. júl. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
30%
Nekem akkor volt utoljára nem diplomás párom, mikor én sem voltam az. Annyira más körökben mozgok, hogy az a meglepő, ha közeli kapcsolatba kerülök olyannal, aki nem diplomás. De elvből nem zárnám ki azt akinek más a végzettsége... Jellemzően előbb tetszett meg valaki, mint hogy ilyeneket tudtam volna róla
2020. júl. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
25%
Amúgy biológus és mérnökinformatikus szakos diplomám van.
2020. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:

5.: Oké, elfogadom a kritikát, de egyrészt, mi az alap, kettő, ez tanulható? Ha igen, akkor hol tanulhatom meg?


6-7: Nagyon menők a diplomáid. :) Köszönöm a válaszod, ez is érdekes. A közeg sokat számít. :)

2020. júl. 9. 18:23
 9/71 anonim ***** válasza:
88%

Megmondom őszintén a diploma az utolsók közötti dolog,ami érdekel.Tudom,hogy létezik a diplomások társkeresési oldala.Ezért annakidején nem is regisztráltam,tkpen az oda regisztrálók alapból kiszűrték magukat.

A barátnőm nem diplomás,a homlokomra meg nem irom ki.

Semmi jelentősége nincs számomra párkapcsolati szempontból.


Az 1 essel értek egyet.

2020. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
100%

*5.: *Oké, elfogadom a kritikát, de egyrészt, mi az alap,


Embernek lenni.


kettő, ez tanulható? Ha igen, akkor hol tanulhatom meg?


Az életben.

2020. júl. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!