Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik diploma ér többet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik diploma ér többet egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Személy szerint egy fizika MSc diplomával rendelkező már bőven értelmiséginek számít, hiszen az átlag ember a v=s/t egyenlettel sem tudna számolgatni. Míg a pszichológiához azért minden olvasott ember konyít valamit.
2021. máj. 15. 13:48
A kérdező szavazást indított:
Fizika
Pszichológia
17 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

Ugye ez a kérdés nem komoly?🤦‍♀️

Nem hiszem, hogy egy párkapcsolatban versenyezni kellene, főleg nem ilyen nevetséges dolgok miatt. Nem nevezném értelmiséginek azt, aki ilyet kérdez, hiába van diplomája.

2021. máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Elvégezni a pszichológia szakot én konyítani hozzá valamit két külön világ.
2021. máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarok szavazni, mert valójában hülyeségnek tartom a kérdést, de ha már így tetted fel egy párkapcsolatban nyilvánvalóan a pszichológia ér többet, hiszen az emberi viselkedés ismerete fontos tudás egy kapcsolatban. A fizikai tudás irreleváns.
2021. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

Hát te se lehetsz túl értelmes ha ezt így gondolod. :D

Ahhoz hogy valaki pszichológus legyen, ahhoz baromi sokat kell tanulni, sok biológiát pl ami szintén nem olyan könnyű mindenkinek.


Jogászokat is gyakran leszólják hogy csak seggelniük kell, de nem biztos hogy mindenkinek megvan az agya hozzá. Van egy ismerősöm villamosmérnök a srác. Értelemszerűen fizika, matek jól ment neki. De elmondása szerint az irodalom érettségin majdnem megbukott, holott nem olyan nagy cucc pár költő életrajzát meg verselemzész megtanulni. És mégis.


Szóval ez nagyban függ a beállítottságtól.


Én közgazdász vagyok, most akkor hülye lennék, vagy kevesebbet érek, mert pl a természettudományok sose mentek túl jól? De közben meg több nyelven beszélek folyékonyan..


Szóval ez hülyeség, amit írsz, vagy csak szimplán provokatív.

2021. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

A fizikához viszont még csak nem is konyítanak. Az átlag embernek nem csak a legegyszerűbb egyenletek okoznak gondot, hanem még a két rés kísérletről sem hallott.


A pszichológia viszont ott van mindenhol. Tehát, nyilván annak a diplomája ér többet, amit nehezebb elvégzezni.

2021. máj. 15. 13:55
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Te nyilván inkább fizikus lennél, ha már az ember párkapcsolati értékét is kvantitatív módon méred :D
2021. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ér többet, aki nem méregeti a p0csét. Ilyen emberrel nem tudnék együtt lenni.
2021. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#4


Tudod, engem az zavar igazán, hogy egy értelmiségi nő megbotránkozhat azon, ha pl. valaki nem ismeri XY költőt (ugye számos nő szeret olvasni). De amikor a természettudodományos tudásról van szó, valahogy mindenki elnézi azt, hogy ő még a legegyszerűbb fizikai egyenletet sem tudja levezetni. Mondjuk egy 9. osztályos feladványt. Szerintem ez kb. azonos műveletlenség, mint ha valaki nem hallott volna az Odüsszeiáról, ami, ha jól tudom, szintén 9-es anyag.


Ugyananolyan ciki.


Viszont, ebből fakadóan, ha valaki olyan felsőfokú képzettséget szerez, ami sokaknak gondot jelent, az magasabb szinten van.

2021. máj. 15. 14:01
 9/24 anonim ***** válasza:
97%
Amelyikkel ki tudja fizetni a lakáshitelt.
2021. máj. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez is igaz.
2021. máj. 15. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!