Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első felnőttkori szakítás....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első felnőttkori szakítás. Hogyan tovább? Első kapcsolatom

Figyelt kérdés

A huszas évek elején járok, most ért véget az első kapcsolatom. Nagyon szerettem a másik felet, mindent megtettem a kapcsolatért, és az én érzelmi részemmel nem is volt soha gond/vita

A (volt) páromnál annál inkább. Bevallotta hogy az elmúlt hónapban azzal az érzéssel kűzködik, hogy más nőkre vágyik, nincs konkrét személy. Ez idő alatt eltávolodtunk, alig akart velem találkozni, és elvileg ez volt az oka.

Lerendezte magában ezeket a dolgokat, sírt és folytatni szeretné mert szeret engem.


A kapcsolat alatt soha, vagy csak könyörgés árán bókolt, nem fejezte ki úgy magát soha, nem tett értem annyit mint amennyi érzelmet/ENERGIÁT én beleraktam. Habár végtelenül megértő volt sok esetben, jó kapcsolat volt, egyszerűen nem tudok ezen továbbmenni


Jól gondolom hogy szakítanom kell és megőriznem a méltóságom? Úgy érzem hiányzott neki valami, és ezt az űrt én soha nem fogom betölteni, és teljes villámcsapásként jött a vallomása. Azt mondtam neki hogy a szívem mélyén mindig is tudtam hogy nem szeret engem, és nem is hiába nem ment a részemről a szex se . A vallomásával minden kis kocka a helyére került.


Ennek ellenére ő nem akar szakítani.

Végtelen nyomorultnak, szerencsétlennek érzem magam, mert Ô is tudja nagyon jól milyen személyiség vagyok, és mit veszít. Én mindent megtettem, és ez sem volt elég...

Jól gondolom hogy nem szerelmes mert akkor eszébe se jutott volna a gondolat se?



2022. febr. 4. 09:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

" a szívem mélyén mindig is tudtam hogy nem szeret engem, és nem is hiába nem ment a részemről a szex se"

Neked a szeretet nem volt elég, neki a szex. Ezért lett vége.

2022. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hogyha van rá mód olvasd el Csernus Imre a nő címü könyvét. Neked még nagyon nem későt.

Belül tudod mit kéne tegyél,de nem mered meglépni. Olvasd el a könyvet és az egesz életed megváltozik!

Nem szabad vegetálni. Jelenleg zsarol az érzelmeivel. Elsőnek elmondja,hogy más nőkre gondol meg hanyagol, utána meg ne menj el?

Nézz már magadba! Pakolj össze és viszlát! Tiszteld meg magad annyival,hogy keresel egy olyat aki oda van érted nem pedig elvisel...

2022. febr. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"soha, vagy csak könyörgés árán bókolt, nem fejezte ki úgy magát soha, nem tett értem annyit mint amennyi érzelmet/ENERGIÁT én beleraktam."


Miért könyörögtél?

Kár volt az energiádért.


"Azt érzem a szíve mélyén tudja, hogy valamiért nem én vagyok az igazi, hiába passzoltunk/nagyon érdekes és pörgős életem/személyiségem"


Nem passzoltatok.



nem rajongott értem, mások pedig mindig azt mondták hogy nagyon becsüljön meg engem.

Remélem nagy arconcsapás neki is ez, és majd a következő kapcsolatában kétszer is meggondolja. Azt is remélem hogy lesz szar a nyakában, és megtapasztal rossz kapcsolatot is


olyan családi háttere van, hogy ember legyen az a talpán aki ezt elfogadja, és tűr majd annyit mint én (ez is nagyon befolyásolta a kapcsolatunkat)


a szívem mélyén mindig is tudtam hogy nem szeret engem, és nem is hiába nem ment a részemről a szex se . A vallomásával minden kis kocka a helyére került.



Ennek ellenére ő nem akar szakítani.

Végtelen nyomorultnak, szerencsétlennek érzem magam, mert Ô is tudja nagyon jól milyen személyiség vagyok, és mit veszít. Én mindent megtettem, és ez sem volt elég...

2022. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
én is vágytam anno , de legyőztem a vágyat.
2022. febr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%
Ne végezd el a lábtörlő tanfolyamot. A belső megérzések mutatják az igazságot mindig, ahogyan írtad is hogy szerinted nem kellene visszaengedni. Fiatal vagy ahhoz még nagyon hogy kompromisszumot köss, főleg egy olyan felé aki éretlen kis nyikhaj és semmit nem tud az igazi mély szerelemről és hogy mit kell nyújtani egy kapcsolatban. Láthatóan te ezekkel már jobban tisztában vagy, ehhez megfelelő part is erdemelsz
2022. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ő is nagyon jól tudja mit veszít" Szerintem ha a földhöz vered magad azt sem fogja érdekelni. Mai világban a nők hol itt 1-3 évet hol ott, repülnek kukiról kukira amikor megszűnik a rózsaszín köd, azt hazudják örökké de csak üres szavak.
2022. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Előbb nézd meg ezt a filmet.

:)


Sok tapasztalatlannak ajánlom.

[link]

2022. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Más érzelmi szintre fejlődtetek. Nehéz elfogadni hogy vége de így még a szépre fogtok tudni emlékezni később is. 10 év múlva más nem.fog így fájni, neked más utad van,olyan kapcsolat való ahol nem az érzelmeket kell bizonygatni. Helyes döntés nem visszaengedni
2022. ápr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

És még milyen jól tettem hogy leléptem tőle. Le akartam nektek írni hogy nagyon váratlanul, a nyár közepén megismerkedtem valakivel akivel sokkal nagyobb kémia, valahogy sokkal másabb minden. Exemről azóta se tudok semmit, így 7 hónap távlatából milyen jól tettem hogy nem maradtam mellette…habár most fél évig külföldön tanulok, az új sráccal határok és kapcsolat nélkül vagyunk, mindenről kommunikálunk, ki is fog hozzám utazni, és ha hazaérek reméljük együtt fogjuk folytatni:)

Azt gondoltam minimum két évig senki, mégcsak nézni se fog felém, és lám…(amúgy a gimiből ismertem a srácot ez a vicc, csak sose beszéltünk)


Köszönök minden akkori tanácsot! JÓL döntöttem!

2022. szept. 4. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!