Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Próbálkoznátok olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkoznátok olyannal, akinek abnormális képe van a párkapcsolatról?

Figyelt kérdés

23-24 évesek vagyunk, ő a férfi. Volt korábban egy 2,5 éves kapcsolata, de ami szerinte normális, szerintem nem az...

Pl:

-Sosem randiztak, vagy csináltak bármilyen programot együtt. Néha rendeltek pizzát, és megnéztek egy filmet otthon, szerinte ez randi. Szerintem meg egy sima kedd este.

-Azt mondja, hogy együtt éltek, ez a gyakorlatban azt jelentette, hogy hétfő este ment hozzá a barátnője, majd szerdán, az órái után haza is ment tőle.

-Simán elteltek úgy hetek, hónapok, hogy nem találkoztak (vizsgaidőszakban, nyári szünetben). Mert hogy messze laktak egymástól (70 km-re, mind a kettejük autóval járt).


Mondtam neki egyszer, hogy azért nem akar kapcsolatot, mert nem a normálishoz szokott. Kérdezte erre, hogy én megmutatnám-e neki, milyen egy normális kapcsolat... Azóta egyre többet beszélünk, és nagyon kedvelem, szimpatikus, de tartok is attól, hogy bármibe bonyolódjak. Mert nyilván ez neki így megfelelt évekig, és nem én akarok lenni a hisztis barátnő, aki "elvárja", hogy néha kedveskedjen neki a párja, vagy ne csak a 4 fal között legyünk mindig, hanem esetleg menjünk egyszer-egyszer vacsizni, sétálni, kirándulni stbstb. Meg szerintem egy felnőtt kapcsolatban az se normális, ha 2 hónapig nem látom azt, akibe szerelmes vagyok.


2022. febr. 4. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden kapcsolat másmilyen. Ne erdekeljen az exével milyen volt.


Veled masmilyen lesz es kesz.

2022. febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítottak akkor mégse felelhetett meg neki annyira :) Ha jól érzed magad a társaságában akkor ismerkedjetek tovább, vedd lazábbra és úgyis látni fogod, hogy veled hogyan viselkedik.
2022. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Lehet lepontozni, de én nem hiszek abban, hogy ha valaki az egyik kapcsolatban valahogy viselkedik, a szöges ellentéte lesz egy másikban. Főleg, ha azt gondolja, hogy ez a normális. Mert ha még az lenne, hogy rájött, mennyire nem oké ez az egész, és tudatosan másként akarna viselkedni... de ez, hogy te mutasd meg neki, milyen egy normális kapcsolat. Köszönöm, nekem erre nem lenne kapacitásom. De te tégy úgy, ahogy te jónak látod.
2022. febr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3# Nekem eddig minden kapcsolatom teljesen más volt, más körülményekkel, volt ami gyökeresen ellentéte volt a másiknak.

Minden kapcsolat más, mást hoz ki az emberből. Plusz az ember is folyamatosan változik, fejlődik, ha úgy tetszik.

Engem ez nem tartana vissza.


Ugyanakkor, ha ugyanazokat a jeleket tapasztalnám, mint amit a kérdező leírt, akkor nyilván én is elgondolkoznék.


26f

2022. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elején azt írod, hogy szerinte normálisak a felsorolt dolgok, tehát neki bőven megfeleltek ezek a feltételek. Innentől fogva nem nagyon reménykednék abban, hogy lenne bármi igénye másra vagy tartalmasabb időtöltésre. De ahogyan előttem is írták, minden kapcsolat mást hoz ki az emberből, így még akár változhat is.


Szerintem, mivel ismerkedési fázisban vagytok, érdemes többet beszélgetni az egyéni igényekről. Ha nagyon ütköznek, akkor nem kell erőltetni.

2022. febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nevezném abnormálisnak, csak másmilyennek. És én abban az esetben próbálkoznék ilyennel, ha hajlandó lenne változtatni, ha nekem nem felel meg az, amit ő szeretne - esetleg kompromisszumot kötni, ha neki meg az nem felelne meg teljesen, amit én, és elfogadhatónak találnám a kompromisszumot.
2022. febr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

"nem én akarok lenni a hisztis barátnő, aki "elvárja", hogy néha kedveskedjen neki a párja"


Hát akkor ne legyél hisztis, csak legyél szimplán őszinte.

2022. febr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Ő mondta hogy nem akar kapcsolatot? Akkor miről is beszélünk?
2022. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így első olvasatra semmi abnormális nincs ebben.
2022. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!