Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nő rám néz az utcán,akk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő rám néz az utcán,akkor akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés
2022. febr. 4. 15:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

7-es

Ezen a "rád mosolyog" dolgon többször hasra estem.

Pl. Szórakozóhelyen: szemez, odamegyek, beszélgetünk, kedves 3 perc múlva ott a pasija. Elkullogok. Uszodában az utolsó 3 hónapból. Bámul, szemezünk. Óvatos vagyok várok 3 percet. Megjelenik a férje a gyerekkel. Öltözőben: Mellette gyerek férj. Bámul szélesen mosolyog. Férj nem látja. Ezzel mit kezdjek. Tegnap medencében úszunk: Szemez mosolyog. Sokkal fiatalabb nálam. Majdnem leszólítottam, de mondom magamnak várjunk 3 kört. 1 kör múlva jött a pasija, közösen elmentek. Tavaly: gyönyörű nőt leszólítok egy fürdőben. Ebből lett séta, fagyizás. Férjével nyaral. Hívom a szállodámba nem jön. Másnap utaznak. Németországban lakik. Én is csak 300 kilométerre. Kérdezőnek válaszola: 7-esnek igaza van ha rád mosolyog abban a pillanatban nem vagy közömbös. Azután oldd meg a szituációt ahogy tudod.

2022. febr. 5. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit. A zembereknek azért van szemük, hogy lássanak. Amint kimegy a zember az utcára, óhatatlanul figyelnie kell, merre megy, milyen akadályok vannak, a miket ki kell kerülnie. Ha találkozik is valakivel a zember, akkor is csak érdeklődés szintjén néz a másikra: létezik más is rajta kívül, konstatálja, hogy még él e társadalom. Lehet, hogy van valami érdekes dolog a másikon, és ezt megnézi, de ennyi, nem több.
2022. febr. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!