Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha lenne rá lehetőséged,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne rá lehetőséged, kitörölnéd az emlékeidből, hogy valaha is szerettél valakit? Ki az és miért felejtenéd el?

Figyelt kérdés
2022. febr. 6. 20:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
10-es, csak hülyített téged. Nyilván vonzódott valamennyire, de annyira nem, hogy megoldja azt, hogy közel maradjatok egymáshoz.
2022. febr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
77%

10. Vagyok.

Tudom, és ennek ellenére ezt érzem, ezért is írtam, hogy durva ez az egész. Voltak az életben kapcsolataim is, sosem fogott meg ennyire senki.


Ráadásul gyereke is van, ami nekem egyből tabu. Mégsem tudom elfelejteni.

De elfogadtam, ismerkedem,nyitott vagyok, sportolok, tanulok. De a szívemben benne van.

2022. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
60%
#9 sajnos pont hogy egy lelki szarkupac vagy (ahogy te fogalmaztál).
2022. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Kerdező es veled mi törtent, megirod?
2022. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
12-es, az más. Normális férfi nem költözik másik országba a gyerekétől! Semmilyen szerelemért.
2022. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

13. Miért?

Mert használom az eszem és az érzelmeim nem vakítanak el? Mert ha megismerek egy lányt akinek olyan a személyisége hogy mindenki csaja akar lenni, akkor nem hiszem hogy majd pont miattam lesz a monogámia hőse ?

Vagy mert a végén nem azzal foglalom le magam hogy nyalogatom a kis sebeimet, hanem helyette levonom a tanulságot, és erősítek (értsd a kövinél még jobban odafigyelek a személyiség jegyeire)

Ebben az esetben inkább vagyok egy lelki szarkupac, mint valaki aki ezerszer szalad fejjel a falnak mert "hátha most más lesz minden"

2022. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

8-s vagyok nálunk 2evig tartott, nalunk is plátói volt!

De soha senkit nem szeretett ennyire mint Ő

Hianyzik még most pedig 14.5hónapja már nincs!

Ezeketnl feldolgozni több év kell!

Az ember szive vérzik!

2022. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Vérzik bizony, de erősek vagyunk. :)
2022. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nekem lehetőség nélkül is ilyen állapotban vagyok. Nem érzek szeretet az emberek iránt, hiába is szépek, jók egyes nők.
2022. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Régebben igent válaszoltam volna erre, de most elég jól elvagyok a halovány emlékekkel és elmúlt érzésekkel is.
2022. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!