Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnál, ha születésnapod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha születésnapod alkalmából kapnál egy névtelen köszöntő képeslapot-férfiként?

Figyelt kérdés
Jól esne, vagy inkább ijesztő esetleg dedós lenne?
2022. febr. 7. 21:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Esetleg kapott már valaki ilyet vagy szokta felköszönteni számára idegen ember? Engem egy ismerősöm ismerőse szokott köszönteni névnapomon, igaz facebook-on. Lövésem sincsen ki az a nő.
2022. febr. 7. 21:17
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Mindenképp örülnék neki főleg ha tudom kitől van. Az h akire gondolsz h áll majd hozzá azt nem tudhatjuk, de azt biztosan mondhatom h a férfiak tudnak örülni bárminek.
2022. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
egy névtelen képeslappal nem nagyon tudnék mit kezdeni. és felmerülne bennem, hogy nem túl érett az illető. utoljára tizenkét éves koromban volt, hogy névtelenül üdvözlőlapot küldtem egy lánynak, akit csak távolról mertem csodálni.
2022. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ja, még valami: az is felmerülne bennem, hogy csak ugrat valaki, esetleg csapda
2022. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Örülnék neki, főleg azok után, hogy párszor már felköszöntöttek a Fb-n "spontán", névvel, de úgy, hogy korábban kb. soha egy szót nem váltottunk.
2022. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. febr. 7. 21:21
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Most a kettes mi rosszat mondott? 😂
2022. febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Ultragáz!

Tedd meg névvel, aztán majd kezd vele, amit akar.

2022. febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
A névtelennek is örülnék, mindig jólesik ha tudom, hogy valaki szeret.
2022. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Felpontoztam mindenkit. Nyolcast is, mert igazat adok neki is. És örülök a gyors válaszoknak.
2022. febr. 7. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!