Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 25 éves férfitól vállalnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves férfitól vállalnátok gyereket?

Figyelt kérdés

Én szeretnék már, de a legtöbb lánynak ebben a korban ez még eszébe sem jut.

Vágyom már arra hogy családom, a bulizás, haverozás sosem jött be.

Anyagi háttér meg lenne hozzá, csak egy pár "kéne" hozzá:)


2022. febr. 11. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván nem, és nem a korod miatt! Nincs párod, először meg kellene találni, aztán ha minden stimmel pár év múlva jöhet a gyerek.
2022. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%

Ha csak ennyi a probléma, akkor lehet próbálkozni 30-as nőkkel is... :,D

Amúgy meg nem biztos, hogy nem akarnak a korodbeli csajok gyereket. (Csak épp nem tőled.)

2022. febr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Figyelj. Mostanában annyi gyöngyvirág csaj van, aki már 20 évesen letojt valakinek és ott lett hagyva hogy bőven van választék. Keress ilyet és 2 az 1-ben
2022. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
25 évesen még te is "gyerek" vagy.
2022. febr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%

Én vállanék mert fiatalon szeretnék anya lenni, és családra vágyom.

24/L

2022. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

Mennyit változott a világ! A feleségemet gimiben ismertem meg és 21 évesen vettem feleségül. Később, Ő 24 éves volt, mikor az első gyermekünk született. Utána született még egy gyermekünk és idén lesz a 30. házassági évfordulónk.


Abban az időben valahogy nem éreztük azt, hogy fiatalok lennénk vagy alkalmatlanok a házasságra, esetleg az életre. Egyszerűen csak szerettük egymást és úgy gondoltuk, együtt megyünk tovább.


Most pedig olvasom a kommenteket és 25 éves fiatalok (fiúk, lányok) egyszerűen le vannak szólva, ha családalapításon gondolkodnak, mert a többség alkalmatlan látja őket ennyi idősen ilyenre. Mondjuk van bent igazság, mert a legtöbb még 30 éveiben is alkalmatlan, de csak forgatom a fejem, hogy ennyi idő alatt mennyit változott a világ.


Ha újra kezdhetném, akkor is ilyen fiatalon nősülnék és vállalnék gyereket és nem (nők esetében) negyvenes éveikben.

Mindenki maga tudja és érzi, de én azt gondolom, gyermeket a nőknek 30 éves korukig kellene vállalni gyermeket, legalább az elsőt! Tudom, ehhez olyan férfit kellene találni, aki alkalmas erre, ami egyre nehezebb.

Ezért írtam, ennyit változott a világ!

2022. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem, inkább bulizok tovább.
2022. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Anyu 21, apu 23 éves volt mikor megszületett bátyám, aztán 23 és 25 mikor megszületett a másik bátyám. Nem éltek szegényen, átlagosan...ami nem volt meg, később minden meglett. Apu vállalkozásba kezdett, mikor én születtem 29 és 31 évesek voltak. Nem gondolom, hogy éretlenek voltak, felneveltek minket, mindenünk megvan, nem vett el semmit az életükből az, hogy fiatalon szülők lettek. 30 éve házasok. Mondjuk mindenkinek a saját döntése, és maga érzi. Én támogatom, egy gyerek boldogság, viszont csak akkor, ha mind2 fél elég komoly hozzá...mostanában sok fiatalt látok, hogy a baba születése után meggondolják magukat, és mégsem akarnak családot...de ez nem így megy, életre szóló elköteleződés. Nem a koron múlik, a gondolkodáson, és hogy megfelelő társ legyen mellettünk.:)
2022. febr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
Normális gondolkozású egyének 20-25 között megérnek a gyerekre...
2022. febr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
Hát... nem akarok senkit megsérteni, de 25 éves "férfi" nemigen létezik a mai modern társadalmakban, ilyen korban inkább csak fiúk még, gyerekek. Sőt, sokszor még a harmincas éveikben is azok. Szóval a válasz, hogy nem, nem vállalnék, mert nem érezném, hogy a családot biztos alapokra terveztem.
2022. febr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!