Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok kiigazodni a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kiigazodni a fiú viselkedésén, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Régebben egy srác udvarolt nekem, de akkor még kapcsolatban voltam, így csak barátok maradtunk. Idő közben ő szerzett magának egy barátnőt, én pedig sok év után szakítottam a párommal. Egy ideig élveztem a szabadságot, mivel az említett fiú haverommal nagyon jól kijöttünk, hirtelen észrevétlenül kerültük egymással bensőséges baráti kapcsolatba. Nálam fokozatosan alakult ki hogy el is kezdett tetszeni. Az fogott meg benne, hogy nagyon sok barátságomtól eltérően ő éveken át gondoskodott arról hogy a kapcsolatunk fennmaradjon, még akkor is ha nem egy párként voltunk együtt és nagyon kedves volt velem.

A vége az lett hogy egy picit közelebb kerültünk egymáshoz, talán annyira is amennyire nem kellett volna, hiszen neki kapcsolata van. A legtöbb ami történt az az hogy többször megérintett és egy alkalommal csókolóztunk. Aztán mindkettőnknek bűntudata volt, megbeszéltük hogy ezt befejezzük, ő pedig mondta hogy ő már megszokta a barátnőjét, nem akarja elhagyni. Ez a srác azt is mondta hogy szerinte vonzódom hozzá és hogy simán találhatnék magamnak pasit bárhol, mert tipikus barátnő alapanyag vagyok.

Viszont amióta elcsattant az a csók, azt hittem, hogy leépít, viszont azóta még jobban csak keresi a társaságom, néha bedob egy-két flörtöt, sokszor közeledik felém fizikálisan, ugyanúgy megérint, bár a csókolózás már nincs. Nekem kicsit rosszul esik, azt nem értem, hogy miért fűzte velem szorosabbra a kapcsolatot és rakott bele intimitást, ha a másik lánnyal akar lenni? Akkor ennek az egésznek mi értelme? Egyébként engem is mindig biztat hogy pasizzak (ebben kicsit azt érzem hogy örülne ha eltűnne a kísértés, ami kb. minden talin ránk jön. Viszont rosszul is esik, mert en ilyen pillanatokat olyan férfivel szeretnék megosztani, akinél en vagyok az első, és az sem túl jól mikor együtt vagyunk és felhívja a barátnője. Ami nagyon fura hogy múltkor megkért hogy kísérjem haza, közben felhívta a barátnője és neki azt mondta hogy egyedül van (miközben én is ott voltam).

Akkor most ez mi?



2022. febr. 11. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Semmi, ahogy ő is mondta, a barátnőjével akar lenni. Alkalmira meg te is jó lennél. De annyit nem érsz neki, hogy elhagyja érted
2022. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Igazi kapcsolatszédelgő a srác. Addig vesz komolyan, ameddig vagy te/vagy ő párkapcsolatban van.


Ez nem szerelem, hanem egó. Először az imponált neki, hogy egy kapcsolatban élő lánynak csaphatja a szelet, most pedig ő a kelendő áru, aki több lánynak is kell.

2022. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor miért foglalkozik velem? Miért flörtöl és öl belém időt meg pénzt?
2022. febr. 11. 22:37
 4/10 A kérdező kommentje:
Általában ha valaki szereti a párját és a kapcsolatban megjelenik egy 3. fél, de mégis a párjával akar maradni, akkor lekoptatja a 3. felet, de itt az ellenkezője történik és nem értem miért
2022. febr. 11. 22:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben, jól esik neki a figyelem, meg lehet enélkül unalmas a kapcsolata. Mi honnan tudjuk? De semmiképp nem azért, mert őszintén belédszeretett.
2022. febr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen azt gondoltam hogy nem szerelem

Viszont az is eszembe jutott hogy valószínűleg a párját sem szeretheti ha titkolózik előtte meg mást csókol a háta mögött

2022. febr. 11. 22:44
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Azért ahhoz is pofa kell, hogy itt erőszakoskodj ezen, míg a párját jól átveritek mindketten… Szép.
2022. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem mindegy? Ha a mostani barátnőjét megcsalta akkor téged is megfog. Szakítsd meg vele a kapcsolatot, lépj tovább.
2022. febr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyen helyzetben, az exem kapcsolatban volt mikor megismertem. Nem megyek bele nagyon abba, hogy mi történt de 3 dolog:

1. Mint 3. fél nem akartam semmit, vagyis ezzel győzködtem magam, de mélyen belül tudtam hogy csak kamu, bár nem próbálkoztam nála. A lány folyamatosan flörtölt, kezdeményezett.

2. Megállás nélkül mondogatta, hogy a barátját szereti, én csak barát vagyok, de azért nyomta a flörtöt.

3. Végül szakítottak, és kb. félévvel később elkezdtünk randizni majd 2 évet együtt voltunk.


Na most, az én véleményem az, hogy a barátnője a biztos p**ci, te pedig az, aki bejön neki, és nem lenne ellenére ha ágyba tudna vinni téged.

2022. febr. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen csavo aki udvarolt nekem közben meg több vasat is tartott a tűzben biztonság kedvéért


Látja hogy vevő vagy a hulyesegeire és ezért próbál hulyiteni téged, próbálhatod ezt csinálni vele te is, hogy visszakapja de inkább engedd el

2022. febr. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!