Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tudok kiigazod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudok kiigazodni a viselkedésén.

Figyelt kérdés
Van egy számomra nagyon vonzó férfi,akinek a viselkedésén nem tudok kiigazodni. Valamikor nagyon közvetlen kedves(ez a ritkább) máskor pedig komoly, távolságtartó. Ismerőstől hallottam, hogy oda van értem, ezt néha érzem is, de a következő alkalommal már hűvösen viselkedik. Szeretnék vele jobban megismerkedni, de nagyon összezavar, nem tudom mit tegyek. Egy helyen dolgozunk, úgy tudom nincs kapcsolata.

2018. ápr. 9. 11:01
 1/7 Noren1989 ***** válasza:

Várjál, linkelem, hogy mi lesz 8 hónap múlva.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2018. ápr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ismerős pedig lehet, hogy csak jóhiszemű. Nem kell mindent készpénznek venni, amit mások mondanak.


Ha meg akarsz vele viselkedni, ne agyalj, hanem tedd. Ennyi.

2018. ápr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Tudod, ahogy felnősz, rájössz, hogy a legrövidebb út mindig az egyenes. Egyszerűen vedd a bátorságod és kérdezz rá. Mit veszíthetsz? Ha kiderül, hogy tényleg beléd van zúgva, akkor hurrá, ha meg nem, akkor csomó további agyalástól megkíméled magad és továbblépsz. A saját idődet rabolod ezzel..
2018. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Én férfi vagyok, és nekem is tetszik valaki a munkahelyemen. Általában igyekszem távolságtartó lenni vele, de néha egyszerűen nem tudom visszafogni a kedvességemet, mert annyira bájos.

Ja, én azért próbálok távol maradni tőle, mert van valakije. Nem lehet, hogy a te kiszemelt pasid is azt hiszi, hogy van valakid?

2018. ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy azt hiszi, hogy nincs részedről meg az érdeklődés, vagy nem voltál elég érthető a számára.

Próbálj meg közelebb állni hozzá és kimutatni az érdeklődésedet.

Az egyenes út pedig az, hogy beszéld meg vele, hogy te komolyan gondolnád a dolgokat vele és nem szórakozni vele.

Hidd el sokkal egyszerűbb, mint azon kattogni mindig, hogy most mégis mi a helyzet és nem tudod mi tévő legyél.

Jelenleg engem is összezavar egy lány a munkahelyen, de nem tudok jól neki állni hozzá, mert mindig van valami, ami meggátol ebben.

2018. ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem értem miért aggodalmaskodsz ennyire, ha tudod hogy bejössz neki. Amikor találkoztok próbálj vele kedves lenni,valahogyan mutasd ki, hogy neked is tetszik.

Vagy mondd meg annak az ismerősnek, hogy jutassaa fülébe a srácnak hogy te is kicsit közelebbről szívesen vele. Van amikor kell egy harmadik fél, aki megteszi akezdő lökést.

Egyébként te is elhívhatnád valahová(ezek után hogy tudod bejössz neki), veszíteni valód kizárt.

2018. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
javítva: közelebbről is megismerkednél vele
2018. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!