Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem korai kicsit ez meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem korai kicsit ez meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előző szeptemberben szakitottam a barátommal 2 év párkapcsolat után, megcsalt. Illetve mikor ő elkezdte az egyetemet /2020 szeptember/ már egyszer akkor is kidobtam mert elég rosszra fordult a kapcsolatunk, ő könyörögte vissza magát hozzám.


Eléggé rosszul viseltem az elejen, sokat sírtam is, de aztán próbálom tultenni magam rajta, ő volt az első komoly kapcsolatom, vele feküdtem le először és a többi.


En tavaly kezdtem az egyetemet szeptemberbe, megismerkedtem egy sráccal, ő egyel fölöttem jár de van közös orank, az elejen utaltuk egymást, és bár a sors mégis összehozott minket egy buliba, ott is csokoloztunk először.


Nem vagyunk még együtt hivatalosan de elég sok időt töltünk együtt, sokat beszélünk, meg az egyetem és a közös órák miatt sokat is találkozunk.


Viszont nem tudom nem e korai ez meg egy ilyen szakítás után, ne várjak e kicsit és ne adják e több időt magamnak mint fél év, felek hogy megint csalodok és hogy megint rossz vége lesz.


Ugyanakkor szeretek vele lenni és érzem is a kémiát, de nem tudom mi legyen.


Voltatok már hasonló helyzetben?


L/20

F/21


2022. febr. 12. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem vágj bele! Lehet egy életen át bánni fogod, ha nem próbáljátok meg.
2022. febr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszonom, varok meg valaszokat :)

Aki az elsőt lepontozta megirna hogy mégis miert?

2022. febr. 12. 12:20
 3/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Előző szeptemberben? Ha jó a jelenlegivel, teljes szívvel szeretitek egymást, miért ne?
2022. febr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen.

Szeretek vele lenni, vicces és jó a társasága sok helyen is voltunk mar de azért a szerelmet meg nem érzem, én elég nehezen esek szerelembe és elég sok idő szóval ez miatt nem aggódok annyira, csak az miatt hogy amikor szakítottam az elozovel elkapott ez az eljen egyedül vagyok és fuggetlen vagyok nagyon jól érzem magam soha nem fog kelleni senki, valószínűleg ezzel akartam palastolni ezt az egészet.

2022. febr. 12. 12:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzelmileg készen állsz miért ne?
2022. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok. Mostanában bármit írok,lepontoznak. Nem értem, de nem is ezen fog múlni az életem. A véleményemhez pedig tartom magam. Szóval kedves Kérdező, hajrá! :)

Aztán majd írj azért, miként alakul a dolog!

2022. febr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben:)
2022. febr. 12. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!