Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudom hogy korai, de egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy korai, de egyedül érzem magam. Jó családban élek. Jól tanulok. Vnnak barátaim. Mnden jó, de kicsit unom a hétköznapjaimat. Régóta nincs brátnőm és kicsit egyedül érzem magam ilyen téren. Táv kapcsolatba meg nemis tudom hogy belemennék e?

Figyelt kérdés

Szüleimet ismerve nem is engednék,hogy olyan messzire menjek hétvégenként. Max ilyen 30 perces buszozás. Ott alvás tuti kizárt lenne. Vagy hogy itt aludjon nálam.Szóval

értitek kicsit uncsi egyedül.Mit ajánlatok,hogy kéne barátnőt szereznem? (nem nagy arcoskodásból de mondták sokan hogy helyes vagyok.)


2013. febr. 5. 20:29
 1/6 A kérdező kommentje:
barátnő
2013. febr. 5. 20:30
 2/6 anonim ***** válasza:
A korodat áruld már el légyszi.:P
2013. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mond csak hány éves vagy és hol laksz? xD :D
2013. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

bocsi hogy elég rosszul szerkesztettemxdd de nem lehet eleget írni a kérdésbe.. aztán megkavarodtam..:D

16/F és déli határon lakom:D jóó délen..:D

2013. febr. 5. 21:08
 5/6 anonim válasza:
ha helyes vagy akkor nem kell szerezned barátnőt, csak a szüleiddel beszélj. hogy szeretnél egy lányt, és nem kell táv. nincs a közeledbe egy lányse?
2013. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szentem menj el néhány haveroddal bulizni vagy ilyenek biztos lesz olyan lány aki megtetszik...:)
2013. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!