Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megkérte a kezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megkérte a kezem, amit egy kicsit korainak tartok ezért időt kértem tőle átgondolni a választ. Szerintetek túl korai 20 évesen férjhez menni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez ember, kapcsolat, körülmény és érzelemfüggő dolog, mindegy h mi mit gondolunk róla.


Bár az elmond pár dolgot, hogy itt felteszed ezt a kérdést. Legyél őszinte magadhoz és hozzá, fogod tudni a választ.

2013. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25 alatt nem tenném. még nem fejlődött ki az agyatok. de neki legalábbis tuti nem.
2013. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem :) Ismerek egy olyan lányt a városból akinek 18 évesen volt az esküvője :)
2013. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én 3o alatt nem mennék..
2013. okt. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Jajjj a 25 éves példa. Annyi helyen hallottam és akkora hülyeség. Van aki 30-40 évesen is hülye és van aki 18 évesen is érettebb mint sok középkorú. Na ennyit a 25-ös szabályról.


Valóban embere válogatja.

Én nem érezném korainak egyáltalán, ha szeretném az illetőt és úgy érezném, hogy vele akarom leélni az életem. Sőt!


22/F

2013. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ha már jó ideje együtt vagytok, és működik miért ne?

Mondjuk én úgy gondolkodom, hogy ha éveken át együtt lennénk, minden megfelel, és működik jól, akkor simán hozzámennék, ha szeretem:) De nem tudom, hogy ha te 20 vagy, mennyi ideje vagytok együtt?

2013. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
18 évesen jöttünk össze, szerelem első látásra dolog volt. :)
2013. okt. 22. 19:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Beleférhet. Valaki alkalmas rá, valaki nem. A szerelem első látásra egy pozitív jel, hogy igen.
2013. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy eljegyez, nem fontos rögtön házasság is.

A jegyben járás tarthat akár több hónapig is, vagy évig.

Szerintem az még semmit nem jelent, bármikor vissza adhatod a gyűrűt, ha szakítotok. Az nem válás. Szerintem.

22/l

2013. okt. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!