Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolatban élő biszexuálisok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élő biszexuálisok! Nálatok is elő szokott jönni az égető vágy a saját nemetek iránt? Hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés

Biszex vagyok, nő, 22 éves. Mindig is vonzottak a lányok, ezt már 16 évesen tudtam.

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem hullámokban erősödik fel a nők iránti vágyam, de olyankor szó szerint sóvárgok. Rengeteg "olyan" tartalmat nézek, fantáziálok, és elég könnyen, elég sok nő ébreszt bennem vágyakat.

Hogy ez mitől ilyen erős? Volt egy párcserés kalandunk a jelenlegi barátommal (lassan 2 éve vagyunk együtt), és ott mikor a lányt megcsókoltam (és egyebeket csináltunk, nem írom le, mert ez nem az a kategória), na az valami földöntúli élmény volt.

Azóta megegyeztünk hogy csak lányokat keresünk hármasra, de általában ha van is beszélgetőpartnerünk, csak az egyikünk iránt érdeklődik, esélytelennek tűnik a siker.

A páromat szeretem, sosem csalnám meg. A szex is jó vele. De nővel annyira más volt, és annyira szeretném megint.

Igazából nem is tudom mit várok, talán tanácsot, vagy csak kiírtam magamból a bánatom, de ha valaki tud erre valami okosat mondani (anélkül hogy bántana, higgyétek el, így is 💩-ul érzem magam emiatt) azt szívesen venném.



2022. febr. 12. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szintén biszex és lány. 25 vagyok és 3 éve van barátom. Tudja rólam és meg is mondta, hogy ha szeretnék lányokkal kalandokat azzal nincs baja, ha elmondom neki. Párod nem engedné meg?
2022. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem csak azt engedné meg hogy hárbasban, viszont arra nem találunk lányt.
2022. febr. 15. 12:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom. Ha esetleg a tudta nélkül keresnél egy lányt? Tudom, hogy ez megcsalásnak számítana neki, de ha ennyire szeretnél lánnyal lenni akkor ez egy megoldás lehet. :/
2022. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!