Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokan hogy tudnak könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan hogy tudnak könnyen szerelembe esni?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok de nekem ehhez idő és ismerettség kell. Sok lányt mire megszeretek összejön más sráccal. Nem értem a lányokat hogy megy ez nekik ilyen könnyen.

Meg eleve milyen kapcsolat az ahogy egy pillanat alatt történik minden.

Néha azt értem így sosem lesz barátnőm mert mindig talál más fiút. Nekem nem megy egy pillanat alatt. Meg sok lány szerintem azt hiszi akkor szereti őt egy fiú ha szexel vele. De ez hülyeség. Szexnek hab a tortán kéne lennie szerintem.


2022. febr. 19. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Hidd el. Hapsik közt is van sok olyan amilyet leírtál.



Én is olyan vagyok. Szimplán csak megtörténik.

2022. febr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pedig olyan jó lenne!!

Egyszer voltam életembe szerelmes a bélàba ..ő jól àtvert jàtszadozott..

Ezerszer beràgtam el akartam felejteni..lettek uj baràtaim pàrjaim megvoltunk de a legtöbb fél év ha volt szerettem mint embert de nem voltam sosem szerelmes..-de szerintem ők sem legalàbbis az utolsonàl hamar kiderült.volt szegény gazdagabb fiatalos idősebb és nem..egyik sem volt jó..na egyszer majdnem egy klonnal aki ugyanugy szerelő stb de ott meg csak egy éjszakàra kellettem..pedig még az anyanyelve is az mint a csalàdomnak..

Én vagyok a hibàs mert én is belemegyek kapcsolatokba dacból csak hogy felejtsem el azt az idióta Bélàt..hogy lehet emberrel igy jàtszani?pedig nincsenek nagy igényeim nem a pénz az auto stb érdekel csak szeressen meg fogadja el a gyerekeim ..

Vszinű gyerekesként nem kellettem csak kalandnak gondolta..abba akkor nem mentem volna bele amig nem zàrtam le a hàzassàgom..(most máshol tördel ablakokat-köszönet a szinésznőnek bàr passz hogy birja ennyi ideig!)

Bàr lehet most jobb ember mint én mert màr nincs birkatürelem csak az hogy egy emberként kellett helytàllnom meg a sok stresz a mit hogy oldjak meg ha baj van kit hivjak..

És igen szànalomból nem kell vki mellett maradni (én voltam ebbe màr benne..mert nem akartam megbàntani..)

Megszületett norika..ja nem meghalt..nem most hanem mikor kirugtàk a mhelyéről!azota azt se tudom milyen nap van csak mennek a napok honapok évek karàcsonyok szülinapok névnapok egyedül!mert én ezt érdemeltem!nekem ennyi jàr..

2022. febr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De most màr maradok egyedül mint anyàm és inkàbb edzek..

Nem keresem azt aki elfogad ilyennek..

Az egyiknek kövér vagyok ..ha lefogyok k@rva vagyok a màsiknak nem szépek a fogaim a harmadiknak tul jo vagyok de mégis lekövérez.az egyik gyereket akar meg feleségül venni de egy összeköltözést nem tudtunk megoldani!!Még jó hogy màr nem akarok gyereket most nevelhetnék egyedül 3at.most jo vagyok hogy nagyok önàlloak a gyerekek kisgyerekkel nem ..elég!!

2022. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!