Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Könnyen szerelembe estek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyen szerelembe estek vagy nem?

Figyelt kérdés

Tegyük fel elkezdődik egy normal ismerkedés annal gondolom,nem a futo kalandoknal.


Gondolkoztatok e azon h mi okozza h szerelembe estek?



#Helyes a srac #Sportos az alakja #Nagydumas,humoros megnevettet #Figyelmes törődős #Ajandekokkal halmoz el,jószívű #Programokat szervez
2020. aug. 5. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél másmilyen, de még egy embernél is nagyok az eltérések, szituáció, adott ember(ek) hangulata stb. minden változtat rajta.


Én pl. eddig képtelen voltam rá. Lehet ezután is; ki tudja. De az is lehet, hogy nem.

2020. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nincs rá konkrét magyarázat és példa sem.
2020. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nehezen kötődöm és nehezen is leszek szerelmes, hónapokig is eltart, mire kialakul - nyilván vonzódni sokkal előbb is tudok, de némi önismerettel simán különválasztható a kettő. Ez nem is baj szerintem, nem tartom negatív dolognak.
2020. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pont ellenkezőleg, nálam nagyon nagyon nehezen megy.
2020. aug. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én sajnos igen.


26/f

2020. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal koromban könnyen ment a dolog. Talán ennek is tudható be a közel 50 kapcsolat, amiről aztán rendre kiderült, hogy felejthető momentuma csupán az életemnek. Mindazonáltal a felségemet egy szerdai napon ismertem meg, aztán szombaton összecuccoltunk, és azóta is (21 éve) töretlenül imádjuk egymást.
2020. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én sajnos ilyen villámcsapásszerűen tudok szerelembe esni két pillanat alatt. Viszont nagyon ritkán tudok beleszeretni valakibe, mondjuk 10-20 évente egyszer.
2020. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem. De ha igen, akkor meg nagyon.

Nagyon ritkán fog meg valaki, de ha megfog, akkor meg nagyon. Két véglet.

Direkt kapcsolat céljából nem is tudtam sosem ismerkedni. Nem is mentek sosem a hagyományos randik, hogy találkozgassunk, hogy jobban megismerhessük egymást.

2020. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jó h irogattok csak nem.tudom h férfi vagy nő válaszol meg h hány evesek vagytok.


Van valami összefüggés abban h ha valaki rajong értetek meg szépen banik veletek abba könnyű beleszeretni?

2020. aug. 5. 22:57
 10/12 anonim ***** válasza:

Tehát azt akartad írni, hogy: Köszi a válaszokat, de légyszi kort és nemet is írjatok már!

Ugye?

2020. aug. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!