Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő alatt tud kialakuln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt tud kialakulni a szerelem?

Figyelt kérdés

2022. febr. 19. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
A sorrend nálam: vonzódás vagy kedvelés aztán kötődés (mint akár egy baráthoz is kötődik az ember, örül, hogy van, akivel ennyire jól megérti magát) és végül a szerelem (amikor rájössz, hogy valóban jóban, rosszban, betegségben, egészségben, szegénységben, gazdagságban, te mindig mellette maradnál). Én kb 6-8 hónap járás után kezdtem el érezni a jelenlegi páromnál, hogy ez már szerelem. De a fiatalok, a tinik, már napok, sőt van aki első látásra el tud jutni erre a meggyőződésre. (persze idősebb korában rájön az ember, hogy milyen kis naív volt, de ez nem változtat azon, hogy akkor azt érezte, amit.)
2022. febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam pár nap is elég volt hozzá.
2022. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pár nap is elég nálam is. Pedig mindent át szoktam gondolni alaposan. De ezt érzi az ember, ha idő kell hozzá, akkor eleinte még bizonytalan. Tudat alatt már előre érezni lehet, hogy igen, vele el tudod képzelni, hogy együtt öregedjetek meg.
2022. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egytized másodperc. Aztán, hogy mennyi idő után tudatosul, az már változó.
2022. febr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!