Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy látszik ez már szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy látszik ez már szerelem bennem, ebben a kialakulni látszó kapcsolatban? Lelki vívódás.

Figyelt kérdés

Pár hónapja közösen egy tanfolyamra járunk egy lánnyal akivel sokszor vagyunk egy párban. Először nem akartam semmit a hölgytől, mert nagyon le vagyok kötve. Majd mélyültek bennem az érzelmek, mindig mélyen a szemembe néz, mosolyog közel húzódik. Október közepe felé kis melegségeket éreztem a mellkasomban ha eszembe jutott. De lebeszéltem magam erről. Még mindig van ez a közelség de a melegség hullámok elmúltak belőlem mostanra. Inkább azt hiszem hogy a halogatott lehetőség miatti magam iránt érzett szánalom érzése ez, ami miatt szoktam görcsösen vonzódni egy idő után egy másik nő iránt. De a nők aztán már leszűrik ezt és elhárítanak (tapasztalat).


Szóval racionálisan nem akarom (most nem fejtem ki hogy miért), de az érzéseim meg felé hajtanak. Fura de zavar ha egy másik fickóval nevetgél stb. Néha meg azt akarom hogy jöjjön össze mással és akkor legalább megoldódik.

A baj hogy más nővel sem tudok ismerkedni, mert úgy érzem hogy nem volna fair vele.


Szóval hogyan rendezzem ezt magamban és vele?



2018. jan. 3. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyan hülye vagy mint én, olyan srác után sóvárgom aki magasról tesz rám. Egyértelmű hogy te is ilyen helyzetben vagy. Nem látsz mást rajta kívül. A napnál is világosabb a te esetetben is, hogy te odáig vagy a lányért ő meg érted hát nem igazán... Plátói szerelem. Gratulálok. Szintúgy.

Sajnos egyoldalú a vonzalom és ezt te sem tudod magadban leküzdeni, elfojtani. Egyszer sikerül. Ne add fel!

2018. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy nagyon mélyről közelíted meg ezt a dolgot. Én is ilyen túlgondolós fajta vagyok, de te még durvábban. Nem irigyellek! :)


"Le vagyok kötve"

"racionálisan nem akarom"


Látszik, hogy keresed a kifogásokat valami miatt. Csak nem önbizalomhiány, vagy valami ezzel kapcsolatos probléma? Pénzügyek? Csalódásoktól próbálod kímélni magad már előre?


Nehéz lesz így segíteni, hogy nem fejted ki, miért.


Így csak annyit tudok javasolni, hogy elhívnám valahová és beszélnék vele tanfolyamtól távol. Hogyan viszonyul ekkor hozzám? Tényleg szimpatikusnak találom? Valóban jól érzem vele magam vele vagy csak az elmém trükközik? Megérné áldozatokat hoznom érte?

2018. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Na szívesen meghallgatnám erről a másik felet ő mit mondana hogyan érezne, mit lát a kapcsolatban?


Hát a kölcsönösségről annyit hogy sokszor bújt hozzám akár az arcunk is összeért. Hagyta hogy átöleljem. Játszak a hajával. Mindig örömmel üdvözöl ölelés.


Remélem nem csak én érzek. Bár vannak olyan túl ésszerű emberek akik simán megengedik ezt érzések nélkül is.

2018. jan. 3. 12:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Így már mindjárt más a helyzet.

Az alapján amiket utólag írtál szerintem a hölgy sem zárkózna el attól, hogy a kapcsolatotok szintet lépjen.

Nincs itt akkor semmiféle probléma.

2018. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!