Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy "egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy "egy flörtölésben, alakuló kapcsolatban csak egyedül voltál"?

Figyelt kérdés

Amikor teljesen félreértetted a helyzetet. Amikor azt hitted, a másiknak is bejössz, amikor azt hitted a másik is össze akar veled jönni...De abszolút félre értés volt minden, csak te képzelted bele a dolgokat a helyzetbe.

Vagy épp rólad gondoltak ilyeneket tévesen?



2022. febr. 20. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem volt, azért ha az embernek van némi önismerete és emberismerete, nem kap ekkora gellert.

ahányszor megéreztem, h. a másiknak bejövök, utóbb beigazolódott, h. úgy is volt.

2022. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem simán van olyan, hogy jól érzed, aztán a másik valamiért meggondolja magát, és onnantól úgy állítja be, mintha te félreértetted volna.

Azzal nincs gond, ha menet közben elhal az érdeklődés, ès nem folytatja, de mondjuk direktben azt mondani a másiknak, hogy csak ő képzelte, és tök hülyének beállítani gàz és megalázó.

(Ez a megjegyzés most egyértelmű flörtre vonatkozott, nem arra, amikor valaki semmilyen jelzést nem ad, a másik pedig nyomul. )

2022. febr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2


igazad van, vannak ilyen gerinctelen sunyi alakok, főleg azok, akik házasok, és úgy bonyolódnak flörtbe, ilyenkor könnyebb tagadni...

2022. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Házasságtól függetlenül vannak ilyen alakok. Sőt nem kell ahhoz bármilyen kapcsolatban lennie. Bár tény hogy ebből és abból is sok van. Ezzel sokszor maguknak is próbálnak tagadni és hazudni...
2022. febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. 2 éven belül 2-szer is beleszerettem ugyanabba a 40-es férfiba. És igen, ahogy az egyik előttem lévő mondta, nagyon megalázó volt, amikor mondta, hogy félreértettem a viselkedését és baj van a fejemmel, hogy többet képzeltem bele, mint ami.
2022. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Háát so-so.

Gimis koromban pl volt egy srác (eggyel felettem járt) aki nagyon sokat nézett ilyen komoly arccal. Ha ránéztem sokszor elkapta a tekintetét, sokat nézett, elnézett, stb. Én akkor teljesen tapasztalatlanként úgy vettem le, hogy bejövök neki (igazából még most is azt gondolom, hogy valamilyen szinten érdekeltem, mert ezek elég tipikus dolgok), viszont azt nem láttam át, hogy a dolog nem ennyire egyszerű, hogy tetszik valaki, akkor rögtön össze is akarunk jönni vele:D

Helyesbítve: nekem is tetszett, én szívesen megismertem volna, de elég kevés önbizalmam volt, úgy éreztem ő sokkal jobb nálam. Objektíve talán az is volt, de úgy viselkedett ahogy az előbb leírtam. Szóval nem értettem, hogy HA tetszek neki akkor miért nem lép valamit, HA meg NEM, akkor meg miért viselkedik úgy, ahogy. Szóval számomra, valahogy egyértelmű volt az, hogy ha bejön valaki, akkor én meg szeretném ismerni. Ma már tudom, hogy azért a dolog nem ennyire fekete vagy fehér. De mivel nem jött össze a dolog és sose tudtam meg, hogy mi volt mögötte, ez akkor hatalmas törést okozott bennem.


Volt több hasonló, különböző típusú srácokkal.

Volt még egy másik szintén gimis, aki talán bátrabb, lazább volt, mint akit fenn említettem, vele (is) úgy gondoltam kölcsönös a szimpátia, de abból se lett semmi. Részben szerintem mert máshova ment egyetemre, részben mert talán én nem voltam elég bátor v rámenős.


Aztán az egyetemen is volt hasonló:D

Srác sokat nézett, utánam fordult. Nekem is bejött. Majd egy bulin már én mentem oda hozzá, hogy na én leszek a tökös és lépek. Jó hangulatban voltunk, és bár közeledett némileg, nem volt elég konkrét, túl félénk volt. Talán vártam volna, hogy azok után, hogy én megyek oda hozzá beszélgetni stb ő jobban rám mozdul, de nem tette.


Szóval esetemben, szerintem a fent említett három embernél megvolt a kölcsönös szimpátia vagy érdeklődés, mégis valamilyen oknál fogva nem valósult meg a dolog.


Egyrészt én is tapasztalatlan voltam és bátortalan ha az ellenkező nemről volt szó, másrészt valószínűleg pont kifogtam olyan embereket akik még nálam is félénkebbek voltak ha lányokról volt szó, vagy épp nem kellettem eléggé, vagy épp nem olyan volt a szituáció.


Szóval sokáig gondoltam anno, hogy én képzeltem bele többet, de igazából a mai fejemmel is azt gondolom, tapasztalatokat gyűjtve, másokat figyelve, stb, hogy egy fiú/férfi (kortól függetlenül) nem néz sokat egy lányt/nőt, ha érdektelen, simán rá mer nézni valakire aki tök semleges a számára, nem fordul utána meg, stb stb.

Hogy ez a 3 miért alakult úgy, ahogy azt nem tudom.

2022. febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Bocs, hogy sokat írok #6 vagyok, eszembe jutott még pár eset (hátha valakinek hasznos, meg amúgy is belelendültem a nosztalgiázásba).:D


Volt egy srác, akivel néha megfordultunk közös társaságban ilyesmi. kedves voltam vele, szívesen beszélgettünk, de részemről abszolút haveri volt. Emlékszem egyszer úgy alakult, hogy korán volt, csak mi voltunk x helyen és ketten beszélgettünk és tök jól eldumáltunk (nem tudom mi volt már a téma). És nagyon mosolygott, ilyen áhítattal nézett rám:D Utána sokat kereste a társaságom, rendszeresen mellém ült, próbált a közelembe lenni. Itt szerintem ő értelmezte félre az én kedvességem.


Egy másik akit utazáson ismertem meg. neki volt barátnője, beszélt is róla, nem is titkolta. Engem mint férfi nem érdekelt, de kedveltem. Mégis, annak ellenére, hogy sokat beszélt a barátnőjéről, tett olyan gesztusokat amik arra engedtek következtetni, hogy ő flörtöl velem (még ha nem is szándékosan). Volt, hogy ÚGY érintett meg, ami szerintem kvázi idegenek közt kissé túl bizalmas, sokszor nézett ÚGY a szemembe, olyan nagyon mélyen, stb. Nem úgy mint a többiek.


ÉS végül egy utolsó (befejezem ígérem): baráti társaságban találkoztunk a sráccal, szintén volt barátnője, ő se titkolta. De gyakran ült közel mellém, vele is volt (nem illetlen) olyan testi kontaktus, ami szerintem kevésbé baráti, főleg, hogy akkor találkoztunk először. Ő is gyakran nézett olyan igazán mélyen a szemembe, nem úgy mint a többi srác a társaságból. Voltak olyan összenézések, vagy összemosolygások.


Ebből csak azt akarom kihozni, hogy mivel az említett eseteknél sose volt semmi, nem kell többet belelátni a dolgokba mint amik. Lehet egyik sem volt flörtölés, lehet mégis, de ha igen, az se jelentett semmit, hisz nem is történt sok esetben olyan ami pl egy megcsalás lenne, vagy valami nagyon konkrét és nyilvánvaló közeledés.


Ezért gondolom azt, hogy a flörtölés önmagában véve, bizonyos keretek között (!!) nem gáz, HA az illető(k) tartják a határokat.

2022. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

igen, nekem is van ilyen házas tapasztalatom, hogy ártatlan levelezésből nyomulni kezdett, találkozást javasolt, majd mikor már érezte, hogy eléggé kötödsz hozzá, akkor elkezdett vissza venni, majd még a végén te voltál a nyomulós, és áh én házas vagyok, gyerekem van, stb stb..

folyamatos napi kérdések ami tök átlagos, de mégis fentartva, hogy az érdeklődés felé meglegyen, de irányodban szinte negativ..

szóval igen, nem félreértés, csak időközben meggondolják magukat, ne érzed magad rosszul nem vagy hibás..

2022. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!