Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni ha lelkileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha lelkileg egy kapcsolat miatt összeomlottam? És nem látk esélyt hogyan álhatnék lábra egyedül!?

Figyelt kérdés

Nagyon borzasztó a helyzetem lassan 1.5éve!

Teljesen kétségbe vagyok esve!Nem tudom mi tévő lehetnék!

A történet minél rövidebben!


Van az ex feleségem!1,5éve kb külön élünk de van egy gyerekünk aki még csak 2éves múlt!Ez miatt tartanom kell a kapcsolatot vele.

Minden egyes nap mikor elmegyek a gyermekemet meglátogatni borzasztóan hiányzik nekem az exem közelsége!Szabályosan gyötör a tudat hogy nincs mellettem!Viszont van egy srác az exem életében!A férfit nagyon régóta ismerem!(Egész pontosan az 1unoka testvérem!csak nem tartjuk a kapcsolatot!)

Házas ember,családja és egy 11éves lánya is van plusz 16évvel idősebb is az én ex barátnőmnél.A srác egy hihetetlen komoly nőcsábász!10bőlé 10nőt le tud venni a lábáról!

Viszont pont olyan természetű férfi mint az én ex nőm !

Nagyon jól ki jönnek,nagyon szereti őt az exem(meg van konkrétan bolondulva érte már több mint egy éve lassan!)Viszont nekem ez fáj.

Hogy pontosan mi fáj nekem ebben?(mikor tulajdonképpen semmi közöm sincs az életéhez?!)

Mert tudom azt hogy több nálam azaz egyben jobb is tőlem n mindenben ez a tag!Meg tudja őt nevettetni,le tudja őt venni a lábáról,szexben is és mindenben is!

Én ezekre képtelen vagyok nem hogy nála még másnál is!

Összeomlottam teljesen,mert valami oknál fogVa nem tudok nem érezni az exem iránt!Egyrész nekem fontos volt a család.És ezáltal hiába külön vagyunk még is benne érzem a gyerek miatt is a családom(lelki eredetű is probléma,és ego is közbe játszik!!)Másrészt pontosan az a fajta "vagány" nő,aki nekem abszolút az esetem!Nem is az hogy "vagány"! De több másnál!Sokkal okosabb és minden eltér mindenkitől!

Minden téren is meg fog és kegyetlenül vonz engem!És sajnos mint említettem nem csak a teste!Ha nincs ez a férfi az életében akkor nekem irogat,nekem kelleti a testét és ez még borzasztóbb igy!

Plusz ként ez a férfi egy ellenségem is!Nem bírjuk alapjáraton sem egymást ez miatt bele is nevet a szemembe!

Nagyjából ennyi!Próbáltam pszichológushoz is elmenni de csak bő 1hónapra kaptam időpontot!


Ez a dolog nállam annyira komoly hogy ki hat a munkahelyemre ki hat a magán életemre teljes mértékben!Ki hat mindenre!

Kérném aki kommentel komolyan kommenteljen!Akkár privátban is irhattok!


2022. jan. 6. 09:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Most már elkéstél ezzel... feleséged volt, ezek szerint szeretett téged, minden esélyed megvolt, hogy boldog életet éljetek. Valamilyen okokból ez nem így lett; te hibáztál, vagy ő akart mást, az mindegy. A lényeg, hogy nem működött. Ráadásul gyerekkel hagyott el, ez nagyon nehéz lépés a nő számára, mégis megtette, tehát bármi is volt köztetek, áthidalhatatlan problémának látta.
2022. jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!