Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem érzek semmit csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzek semmit csók közben? Egyik barátommal sem volt úgy semmilyen érzés pedig szerettem őket talán mindegyikkel az első váltott ki valamit

Figyelt kérdés
2022. márc. 3. 05:50
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes a csókolózás engem sem hoz lázba.
2022. márc. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy ember volt, akivel nem éreztem. Nem csókolt jól. Nem működhet mindenkivel a kémia, ettől még szerethetik egymást az emberek, nem ezen múlik. Csak kérdés, hogy hianyzik-e az a kis plusz, vagy nélküle is elvan az ember. Tapasztalataim szerint idővel ez zavaró, ha nincs meg.
2022. márc. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek olyat aki meg egy öleléstől nem érez semmit és ölelni sem tud embereket. Ha próbálkozik is olyan a karja kisugárzása is, mint egy élettelen halottnak.

Abszolut nem érzi mire valo egy ölelés vagy simogatás.


Neki szerintem lehet vmi autista beütése vagy ilyesmi. Normalis családból származik pedig.

2022. márc. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!