Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Találtam egy nagyon kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy nagyon kedves embert, de anya a facebookja alapján utálja mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást, sokat beszélünk telefonon, de anya utálja. Lehordja mindennek. Én 22 éves vagyok, felnőttképzésben tanulok, utolsó év. A srác pedig 32, elvált, dolgozik, van 2 gyereke, akik az anyuknál vannak. Nem tudom mit tegyek.

2022. márc. 3. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Anyádnak mi köze ehhez? Ha ő tart el, akkor szopó van, mert nagy befolyással van az életedre, de ha nem, akkor onnantól nem nagyon szólhat bele. Max károghat, jó öregasszonyhoz illőn a háttérből.
2022. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Off: tudsz róla,hogy a teljes neved megjelenik a kérdésnél? Profil->beállításoknál ki tudod kapcsolni,ha véletlen.
2022. márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
#2 sztem ez nem a teljes neve, mivel mindkettő keresztnév. Mondjuk így se túl jó, hogy látható.
2022. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

és? anyukád fog vele élni vagy te?


anyukám az összes bnőmet fúrta.. aztán a feleségjelöltemet is kikezdte. mégis a feleségem lett.

2022. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos még 2 évig gyámság alatt vagyok.
2022. márc. 3. 22:15
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vettem észre, hogy ott a két keresztnevem. Köszönöm, hogy szóltatok.
2022. márc. 3. 22:18
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg tudom érteni anyádat. Elvált nő vagyok, két gyerekem van. Nincs semmi baj azzal, hogy elvált. De őszintén szólva, ha az én lányom jönne haza úgy, hogy egy elvált, két gyerekes férfival akar lenni, én sem verném a seggem a földhöz örömömben. Ennek oka pedig az, hogy nem passzoltok. Ő túl van egy házasságon, gyerekei vannak. Te pedig gyakorlatilag egy gyerek vagy még. Otthon élsz, tanulsz. Nagyon különböző élethelyzetben vagytok. Én anyaként emiatt aggódnék. Nem vagytok éppen ideális partner egymás számára.
2022. márc. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"32, elvált, dolgozik, van 2 gyereke" :D:D:D


Hát, nem a te életviteled, azt hiszem... hallgass anyukádra szerintem ez esetben.

2022. márc. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért vált el, mert megcsalta az exe.
2022. márc. 4. 08:22
 10/11 anonim ***** válasza:

Anyukádnak azzal van baja, hogy 22évesen magadra akarod vállalni valaki másnak a gyerekeit. Tök jogos.

Figyelembevéve, hogy gyámság alatt is vagy, különösképpen aggasztó, hogy ilyesmit tervezel.

2022. márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!