Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebből bármikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből bármikor lehet több?

Figyelt kérdés

Többször volt hogy intim helyzetbe kerültem a legjobb fiú barátommal. Például múltkor találkoztunk, hideg volt és felmentünk a lakására. Ott egymással szemben ültünk az ágyban, közel hajolt az arcomhoz és mondta hogy szépek a szemeim (ezt már akkor is mondta, mikor megismertük egymást). Néha hátra szokta hajtani a hajam,úgy er az arcomhoz, fel szokott emelni, sokszor fogja meg a kezem. Utóbb nagyon rég találkoztunk és nagyon szorosan megölelt, közben mondta hogy nagyon hiányoztam már neki. 2 alkalommal már szájon is csókoltuk egymást, itt ő jelezte a szándékot, de én léptem meg, viszont mikor megcsókoltam, éreztem hogy visszacsókolt. A melleimet is szokta nézni, és mikor kint volt a hasam, eltakartam, mondta hogy nyugodtan mutassam. Többször tesz szexuális utalásokat. Nekem nagyon bejön, csók után be is vallottam neki, ő pesig azt mondta hogy én is nagyon tetszem neki, de a barátnője miatt nem mer többet mert attól fél belészeretek és rendszeresen félre fogunk lépni.

Szerintetek ez a helyzet bármikor átfordulhat többe? Én már most is éreztem hogy minél jobban próbálom elfojtani annál jobban előjön



2022. márc. 6. 18:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mit szeretnél ettől a fiútól, de ha nagy szerelem lennél neki, az érzelmeid kifejezése után lépéseket tett volna abba az irányba, hogy te legyél a barátnője.


Ha ez át is fordul többe, valószínűleg a szerető posztja a max., amit szán neked.

2022. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

2 napja mondtam el neki, azóta kicsit többet keres


Állítása szerint jól megvannak a barátnőjével, viszont akkor nem tudom miért nálam keres intimitást

2022. márc. 6. 18:38
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég becstelen dolog ez tőle, hogy hónapok óta ezeket csinálja a barátnője háta mögött.

Ha biztosan titkolózik előtte, akkor hát eléggé jellemtelen, tisztességtelen fráterrel állsz szemben.

2022. márc. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Szerintem nem szereti a lányt egyébként

Úgy látom csak azért van vele hogy legyen valakije

2022. márc. 6. 18:42
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem. Egyértelműen megmondta, hogy néha megdugna, de otthonra nem te kellesz.
2022. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De miért ragaszkodik a lányhoz ha szexuálisan más izgatja?
2022. márc. 6. 18:50
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6: Már írtam, jellemtelenség.

Te lennél együtt valakivel, hitegetnél a szerelmeddel valakit, akit nem szeretsz? Naugye.

Hát ő meg pont ezt teszi.

2022. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert lehet hullámvölgyben van a kapcsolatuk, mert szereti, 1000oka lehet. Attól, hogy te minimálisan izgatod szexuálisan az még nagyon kevés. Ettől nem fogja ott hagyni a barátnőjét, max ha engedsz neki, lehetsz a szeretője. Ha ez kell neked engedj neki, ha nem ne rugózz rajta, fölösleges.

30N

2022. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ha szeretné esze ágába se jutna titkon talalkozgatni másik lánnyal
2022. márc. 6. 19:07
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

És ez rajtad mit segít?

Az, hogy nem szereti, mégis szerelemmel hitegeti, a legocsmányabb emberré teszi. Sehogy se tudsz jól járni vele.

2022. márc. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!