Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti ebben az esetben mit tennétek és miért pont azt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy néhány évvel ezelőtt elhívtatok egy lányt, össze akartatok vele jönni, de akkor ő még nem volt nyitott rátok. Viszont már nagyon vágytatok kapcsolatra, jött egy másik csaj, aki rátok nyomult és összejöttetek vele. Rá 2 évre elkezdtek bejönni annak a csajnak is, aki eleinte nem akart veletek járni, de közben még mindig kapcsolatban vagytok az aktuális csajotokkal, akivel kényelmes az életetek. A másik lánnyal a barátnőtök háta mögött csóknál nem történt több, viszont az rendszeres, ti sem tudjátok megállni.

A régi csaj miatt dobnátok a jelenlegi barátnőtöket?



2022. márc. 8. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegivel szakítanék, mert:

1. nem is akartál összejönni vele

2. csak pótléknak választottad, amíg nincs jobb

3. megcsaltad

4. ennek amúgy sincs jövője


A régi-új csajjal meg összejöhetsz, ha neki így is kellesz, mi tart vissza?

2022. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy én vagyok a "régi új csaj", csak próbáltam a srác szemszögéből leírni a helyzetet...én is azt látom logikusnak, amit te írsz, de ő mégis a barátnőjével akar maradni. Most mondanám, hogy biztos szereti, de már megcsalta nem egyszer
2022. márc. 8. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:
#2. Azért akar vele maradni, mert ő a biztos számára. Látod, megcsalja, és gondolom mégis főz neki, lefekszik vele, kimondja neki, hogy szeretlek. Micsoda kényelem!
2022. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolod, h ha a mostani párját nem 1x megcsalta, téged nem fog? Én hagynám is a csába a hapsit.
2022. márc. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Poliamoria!!

Alap, hogy összejövök mindkettővel. Majd ha nem lehet őket beavatni ebbe, akkor azzal szakítok, akivel a kettőnk kapcsolata kevésbé ad sokat a világnak és nekünk.

2022. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Á.Zoli ***** válasza:

Ha őt megcsalta, miből gondolod, hogy veled mást tenne 2 év múlva?


Annyira vágysz rá? 🤔🙂

2022. márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!