Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? Elítélendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Elítélendő lenne ha pont most szakítanék?

Figyelt kérdés
1-2 hónapja tart a dolog köztünk, de rájöttem nem illünk össze. Én voltam az első nő az életében. De nem tisztel, nem becsül meg, folyton csak szexelni akar. Nálam úgy nem alakultak ki érzések, és sok fura dolga van. Nincsenek barátai, munka után otthon ül, vagy a szüleihez megy. Semmi élete nincs. Folyton másokról beszél, mindenkiről tud mindent. Egyre kevesebbet találkozunk, nem hiányzik már. Legutóbbi beszélgetésünk alatt tudtam meg, hogy el fogja vinni a bank mindenét, mindenre hitelt vett fel, és nem tudja fizetni. De én nem érzek iránta semmit, nem akarom folytatni. Előtte mindig elhívott drága éttermekbe, stb... azokért szóltam is hogy nem kellene, nem éreztem ott jól magam sose. Úgy érzem, ha most szakítanék, akkor az félre érthető lenne.
2014. szept. 9. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
ha vele maradsz akkor meg szenvedsz tovább...válassz...
2014. szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyu, ez nem lenne félreérthető. Nem érzel iránta semmit ,ezért miért maradj vele? Az anyagi csődjéről pedig nem te tehetsz, magának köszönheti. Most azért maradnál vele, h te légy neki a bankkártyája? Szerintem te se akarod ezt. Simán mond meg neki, h nem érzel semmit és neked egy stabil, biztonságos kapcsolatra van szükséged!
2014. szept. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az az ő baja, hogy viszi a bank mindenét. Ha neki csak szexre kellesz, neked nem kell a bankkal törődni. Dobd ki nyugodtan.
2014. szept. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!