Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon felkeressem ennyi idő után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon felkeressem ennyi idő után?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottam,1 év után a barátommal,az ok nem miattam volt, eléggé a földbe tiport hogy nem becsült meg. Ahogy telik múlik az idő, kezdek rájönni arra, hogy sokkan jobban megviselt az első “igazi” nagy szerelmem elvesztése akibe szerelmes voltam, de nagyon, azonban nem voltunk együtt, az élet máshogy alakította, na meg én is rengeteg jellemhibával voltam.

Az egy éves kapcsolatom jó volt, de a másik sosem szeretett igazán. Én se voltam rózsaszín ködös szerelmes, de nagyon sokat raktam a kapcsolatba.

Mégis újra és újra eszembe jut ez a srác évekkel ezelőttről, talán majdhogynem mindig is eszembe jutott hogy mi lehet vele. Rengeteget változtam azóta, személyiségben és sokszor gondolkodok el hogy bárcsak látta volna, bárcsak más időben találkoztunk volna. Egyszer random élőben is találkoztunk egy kocsmában, akkor békésen, meglepődve beszélgettünk. Sose volt merszem megkeresni/megbeszélni, pedig annyival jobb ember lettem azóta...több mint 2 év volt mire kihevertem, ha meggyászoltam a kapcsolatot, érdemes esetleg felkeresnem/kezdeményeznem vagy hagyjam?

Sose felejtettem el őt, rájöttem hogy hiába voltam 1 évig valakivel, az nem szerelem volt, csak azt akartam hinni



2022. márc. 12. 01:57
A kérdező szavazást indított:
Felkeresném a gyászidő után
Hagynám, és új fejezetek felé nyitnék
Megérne egy esélyt, hátha meglátnátok sok évvel a történtek után a lehetőséget egymásban
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már letelt a gyászidő (bár utálom kapcsolatra ezt a szót),nem keresném meg,minek.

Ott kellett volna megragadni az alkalmat,amikor találkoztatok és beszélgetettek,valamiért nem lett folytatása.

2022. márc. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk nem így volt. De barátnőmmel kerek 1 év után szakítottunk egy hülyeségen. 2hónap elteltével felkerestük egymást mert nem bírtuk ki azóta is boldogak vagyunk egymással. Szerintem próbáld meg.
2022. márc. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Most azonnal keresd meg!
2022. márc. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,ráadásul amikor találkoztunk, nem volt kapcsolatom,csak randizgattam. Elégtételnek vettem a sorstól a találkozást,mivel eléggé lecsúszottnak nézett ki. A random találka óta is eltelt 1,5 év
2022. márc. 12. 09:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok,én hagynám.
2022. márc. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vegul felkerestem es azota is rengeteget beszelgetunk, ami NAGYON fura! Meglatjuk mi lesz: lezaras, vagy folytatas, erik meg a dolog:)
2022. ápr. 16. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Reménykedem bennetek. sok sikert!
2022. ápr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!