Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 27 éves lányként beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves lányként beleszerettem egy 57 éves férfiba. Szerintetek mai világban működőképes ekkora korkülönbseggel egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Rengeteg ismerősöm jár, vagy éppen él együtt 10-20 évvel idősebb férfival.


Én azt hiszem, kezdek beleszeretni ebbe az emberbe... Csak félek tőle.. kétségeim vannak, hogy ekkora korkülönbség "belefér-e" egy potenciális kapcsolatba (nem vagyunk még együtt, ezért így írom).


Nincsen családja, se felesége, gyereke se. És higyjétek el, ahhoz képest, hogy 57 lesz, maximum 45-nek néz ki! Nagyon fiatalos, sokat dolgozik, életvidám.



2022. márc. 13. 15:11
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
40%

Nem kötekedés, de azt írod: beleszerettél.

ha én pl. beleszeretek valakibe, akkor 10-20 sőt több évben gondolkodok.

Te mikor tervezel kiszeretni belőle? (kis irónia)

2022. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
78%
8-as vagyok. Ebben az esetben viszont szerintem mindenképpen próbáld meg. Ha neked bejön, kedveled és vonzódsz hozzá nem kérdés :) .
2022. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

12-es igen, inkább erről van szó. Nagyon erős vonzalom, jókedv, ha Vele vagyok. 😊


De nem vagyok naiv, arra is fel vagyok készülve, hogy maga a pasi nem tervez velem.


Mint írtam, csak KEZDEK beleszeretni, de sok mindent megéltem már..... többek között azt is, hogy akiről azt hittem, együtt fogjuk felnevelni a közös gyermekünket, Ő maga hagyott el.


Én ezek után már senkivel kapcsolatban nem élem bele magam semmibe sem, főleg nem élethosszig tartó kapcsolatba.

2022. márc. 13. 16:12
 14/37 anonim ***** válasza:
46%
Jelentsd nyugodtan a válaszomat kérdező, arra próbáltam rávilágítani hogy egy kapcsolatban ideális esetben a szexualitásnak is hangsúlyos szerep jut. A férfi potencia pedig hanyatlik a kor előrehaladtával. Pár hét múlva a szexualitás kategóriába fogsz írkálni a gondjaitokkal. Az ekkora korkülönbség nagyon messze van az ideálistól de te tudod.
2022. márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
66%

9-t én is jelentettem, de ezt nem fogom.

Ugye, hogy meg lehet ezt fogalmazni intelligensen is? Fájt?

2022. márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

#14 nem a teste, kinézete fogott meg elsősorban, hanem a lelke, az egész személyisége.


Talán furcsa, de vannak nők, akiknek nem a szex az elsődleges szempont.


A válaszodat pedig jelentettem, mert trágár, primitív, és kötekedő. Ha nem tudsz KULTURÁLTAN hozzászólni, tovább kell görgetned.


Viszlát

2022. márc. 13. 16:21
 17/37 anonim ***** válasza:
84%
57 évesen az ember már nem biztos, hogy vállalja azokat a kompromisszumokat, alkalmazkodást, amit egy együttélés jelent.
2022. márc. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

#17 éppen ezért írtam, hogy nem tervezek előre semmit sem. Csak egy kérdést tettem fel, hogy esetleg egy próbát megérhet-e ddolog.


Azt több kommentben kihangsúlyoztam, hogy nem fogom beleélni magam már semmibe sem, mert 27 éves koromhoz képest sok mindent megéltem már, amiből tanultam.

2022. márc. 13. 16:28
 19/37 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem zavar, hogy neked kell hozzá alkalmazkodni, mert ő már túl öreg a változáshoz, akkor nem baj.

Nem az a baj a nagy korkülönbséggel, hogy a másik ráncos, vagy nyögve áll fel a kanapéról, hanem az hogy ember idővel szellemében, szokásaiban merevvé válik, megszűnik rugalmasak lenni és alkalmazkodni.

2022. márc. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
74%
14-es: igen, így is meg lehet fogalmazni és mennyivel jobb.
2022. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!