Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 27 éves lányként beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves lányként beleszerettem egy 57 éves férfiba. Szerintetek mai világban működőképes ekkora korkülönbseggel egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Rengeteg ismerősöm jár, vagy éppen él együtt 10-20 évvel idősebb férfival.


Én azt hiszem, kezdek beleszeretni ebbe az emberbe... Csak félek tőle.. kétségeim vannak, hogy ekkora korkülönbség "belefér-e" egy potenciális kapcsolatba (nem vagyunk még együtt, ezért így írom).


Nincsen családja, se felesége, gyereke se. És higyjétek el, ahhoz képest, hogy 57 lesz, maximum 45-nek néz ki! Nagyon fiatalos, sokat dolgozik, életvidám.



2022. márc. 13. 15:11
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
71%

Ez csak tőletek függ. Ha mindketten egészséges ennél, elvárások nélkül tudtok belevágni, boldogok vagytok és jó a kommunikáció és minden nap mindketten tesztek a kapcsolatért akkor igen.


Mi nem tettünk ezért lett vége egy másfél éves kapcsolatomnam nemrég, amiben 12 év volt a korkülömbség.

2022. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy leírtad.


Jó ilyet olvasni, hogy elméletileg csak rajtunk múlik. 🙂

2022. márc. 13. 15:17
 3/37 anonim ***** válasza:
72%

Működhet.

De ha hosszú távra tervezel, kérdezd meg előbb magad, hogy 40 évesen akarsz e ápolni egy 70 évest, ha úgy alakul?

Plusz ha neked 1-2 év múlva hiányozni fog a gyerek, ő benne lenne e?

2022. márc. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
#3 nagyon szépen köszönöm a Te válaszodat is, de nekem már van gyerekem...
2022. márc. 13. 15:20
 5/37 A kérdező kommentje:
.. és több gyereket nem szeretnék..
2022. márc. 13. 15:20
 6/37 anonim ***** válasza:
59%
Akkor ezt a szempontot nem kell figyelembe vedd :)
2022. márc. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
25%

Egyet értek az elsővel...ha tudsz alkalmazkodni az ő természetéhez, megértesz sok dolgot vele kapcsolatban, és közös nevezőre tudtok jutni bármiben akkor működhet. Bár szerintem a gyerekeid nem biztos hogy örülnek majd neki de hát ki tudja.


29f

2022. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon nehéz dolog szerintem. Főleg, mert most nagyon jó, áttudom érezni én is szerettem már bele majdnem 20 évvel idősebb nőbe. Amikor vele voltam szinte lehetetlennek éreztem a racionális gondolkodást, mert annyira jó vele.


De hosszú távon is nézni kell egy ilyen kapcsolatot. Mi lesz 10-20 év múlva. Amikor te még viszonylag fiatal 45 körüli csajszi leszel, a párod 75 éves lesz. Nem beszélve a még fájdalmasabb dologról, hogy 40-50 éves korodra meg özvegy válik belőled.


Persze az is igaz, hogy egy kapcsolat főleg a mai világban a legritkább esetben tart halálig... És lehet pár éven belül így is úgyis szétmentek, viszont eltölthettek együtt pár vidám évet.


Ezeket mindenképpen mérlegeld.

2022. márc. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
28%
Ha szereted a félkemény, kókadozó farkincákat akkor tökéletes választás lehet az öreg.
2022. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, de mint azt sejtitek, még a gyerekem édesapjával is szétmentünk 6 év után, így nem rosszból, de egyáltalán nem tervezek 10-20 éves távlatokban... mai világban 1000-bol 1 pár marad együtt talán életük végéig.. én szüleim is szétmentek 20 év után.



A gyerekem alkalmazkodó, mindenkit szeret maga körül.


#9 est jelentettem.

2022. márc. 13. 16:04
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!