Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 27 éves lányként beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves lányként beleszerettem egy 57 éves férfiba. Szerintetek mai világban működőképes ekkora korkülönbseggel egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Rengeteg ismerősöm jár, vagy éppen él együtt 10-20 évvel idősebb férfival.


Én azt hiszem, kezdek beleszeretni ebbe az emberbe... Csak félek tőle.. kétségeim vannak, hogy ekkora korkülönbség "belefér-e" egy potenciális kapcsolatba (nem vagyunk még együtt, ezért így írom).


Nincsen családja, se felesége, gyereke se. És higyjétek el, ahhoz képest, hogy 57 lesz, maximum 45-nek néz ki! Nagyon fiatalos, sokat dolgozik, életvidám.



2022. márc. 13. 15:11
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
21%

Ajánlatos rákeresni a kérdező nickjére.

Ennek a troll leánynak (aki elvileg anya) tavaly nyáron félidős terhessége és férje volt. Ez alapján október végén született meg a gyereke, és most már egy harminc évvel idősebb bácsiba szerelmes :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..

2022. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Igen, férjnél VOLTAM.


MÚLT idő...

2022. márc. 13. 22:08
 33/37 Alessandro10 ***** válasza:
45%

21—es vagyok.

Oké, a többség lepontozott, de nem érdekel. Akkor is ez a véleményem. Ha két ember szereti egymást, baromira nem számít a korkülönbség. Ha egyeznek a nézeteik, hasonló a felfogásuk, miért ne lehetnének együtt?

Az mivel jobb,két tapasztalatlan közel azonos korú fiatal összejön, gyerekük lesz, majd a házasság után 1-2 éven belül elválnak? Sok ilyet látni.

Én személy szerint sokkal jobban megbecsülöm azokat, akik még ha nagyobb korkülönbséggel is, de képesek szeretni egymást és kitartanak egymás mellett. Nem csak a jóban, hanem a kapcsolatban felmerülő nehézségekkel együtt is.

2022. márc. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

35,na látod!

Végre egy normális válasz!


Most mondtál ellent egyébként saját magadnak: kamunak kiáltasz ki egy olyan kérdést, amiről végezetül te magad is elismerted, hogy rengeteg ilyet látni!


Igen, képzeld el, gyakori, hogy fiatalok pár éven belül el is válnak.


Bele se kellett volna kezdened a kötekedésbe, nyilván sejthetted, hogy hiába voltam több, mint 1 évvel ezelőtt férjnél, már NEM vagyok!


Nem kell ehhez atomfizikusnak lenni, hogy magadtól rá gyere.

2022. márc. 14. 08:55
 35/37 A kérdező kommentje:

#35 ne haragudj, félreértettem, én a 34-nek szántam ezt a válaszomat.



A Te válaszoddal teljesen egyetértek, mi is pontosan így jártunk.

2022. márc. 14. 09:00
 36/37 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Megértelek, mert én is mindig az idősebbekhez vonzódtam. Azt is tudom, amit írtál, hogy nem minden a szexről szól. Van az a kor és tapasztalat a nőknél, amikor már elég a felelőtlen pasikból, nem hiszünk a teljes elköteleződésükben, egy bensőséges, támogató kapcsolat többet ér mint a viharos kapcsolat. Tégy belátásod szerint, és szíved szerint. Már tudod, hogy semmi nem tart örökké. Attól viszont óvnálak, hogy egyoldalú legyen ez a kapcsolat (is). Bizony előfordulhat majd, hogy kiszolgáltatottá válik és neked kell ápolni. Kész vagy e erre mint társ?
2022. márc. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Tudom, jó régi kérdés, csak gondoltam, beszámolok kicsit.... :)


Összejöttünk! Ma van 4 hónapja, hogy járunk, 1 hónapja, hogy együtt élünk. ☺


Régen éreztem magam ennyire boldognak és szerelmesnek...🙈 a gyerekeim imádják, főleg a nagyobbik, mert sokat mennek le a játszira együtt, kettesben, míg én megfőzök, vagy kitakarítok.☺



Azt hiszem, életem egyik legjobb döntését hoztam azáltal, hogy végül kezdeményeztem❤🙏

2022. nov. 4. 22:06
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!