Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 27 éves lányként beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves lányként beleszerettem egy 57 éves férfiba. Szerintetek mai világban működőképes ekkora korkülönbseggel egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Rengeteg ismerősöm jár, vagy éppen él együtt 10-20 évvel idősebb férfival.


Én azt hiszem, kezdek beleszeretni ebbe az emberbe... Csak félek tőle.. kétségeim vannak, hogy ekkora korkülönbség "belefér-e" egy potenciális kapcsolatba (nem vagyunk még együtt, ezért így írom).


Nincsen családja, se felesége, gyereke se. És higyjétek el, ahhoz képest, hogy 57 lesz, maximum 45-nek néz ki! Nagyon fiatalos, sokat dolgozik, életvidám.



2022. márc. 13. 15:11
1 2 3 4
 21/37 Alessandro10 ***** válasza:
58%

Van garancia bármire is? Nincs.

Lehet az "öreg 97 évig él majd, a nő pedig 50 körül meghal. Betegség, baleset, vagy neadjisten örökre lebénul. Úgyhogy én már leszarom ezt a korkülönbséges dolgot.

Addig legyetek együtt, ameddig mindketten boldogak vagytok a kapcsolatban. A többi nem számít. Ha jól megértitek egymást, lehet 10-20-30 év közös boldog évetek lesz.

2022. márc. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
62%
A legszebb, legértékesebb kapcsolat az életemben egy 58 éves férfival volt, mikor 28 voltam. Bár köztünk testiség soha nem volt (autista vagyok, és nehezen viselem el az érintést), de lelkileg valami eszméletlen közel kerültünk egymáshoz. Minden nap 5-6-7 órákat beszélgettünk, nem vettük észre az idő múlását, közben szinte nem ettünk, nem ittunk, minden testi szükségletünket háttérbe szorítottuk. Engem nem szoktak tudni megérteni az emberek (én sem értem a saját és mások kompley érzéseit), de ő mindig küzdött azért, hogy sikerüljön. 2 évet töltöttünk együtt, azután ő sajnos meghalt. Soha nem fogok már találni még csak hasonló embert sem hozzá. Életem legcsodálatosabb időszaka volt.
2022. márc. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Drága 21-es és 22-es..nagyon igazatok van, köszönöm, hogy leírtátok.


22-es a Te kommented megható volt olvasni.. minden tiszteletem a Tiéd, és az elhunyt Úriemberé. Alapvetően az autisták sokszor magasabb intelligenciával rendelkeznek az átlag embernél.



21-es. Köszönöm, hogy megragadtad a lényeget. Igazából nem akartam ezt leírni, mert semmi köze nincs a kérdésemhez, de ha már egyesek ennyire belementek ebbe az "özvegy témába, meg hogy en miért is nem tervezek 20-30 évre is valakivel, na meg hogy biztosan nekem kell ápolnom Őt 80 évesen", úgy döntöttem, leírom.. Valójában nekem daganatos betegségem van, amivel már kezelnek is, és egyelőre nem súlyos az állapotom, csodálatosan együttélek vele. De! Amint ez durvább fokozatba kapcsol, simán megfordulhat a kocka, és esetleg Neki kéne "engem ápolgatnia" a magam 27 évével....


A pasi teljesen egészséges, sportos, dolgos életmódot folytat, ezért is írtam, hogy senki nem mondaná meg róla, hogy 56 éves.


Nem akartam ebbe belemenni, de mivel 21-es szinte szó szerint beletrafált ebbe is, mostmár úgy döntöttem, leírom.


Bár a kérdésem lényegén ez nem változtat.

2022. márc. 13. 17:53
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
A fickó tud a betegségedről? Nem az van emögött az egész mögött hogy csak egy kapaszkodót keresel ebben a nehéz helyzetben? Persze ez is érthető ha erről van szó, nyilván sokat segíthet ha nem egyedül kell a harcba menni és van valaki akire számíthatsz ebben az időszakban. A korábbi bunkó kommentemért(#9) elnézést kérek, teljesen más megvilágításba került ez a kérdés a körülmények ismeretében.
2022. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%
2-3 évig max.. Ha még nem impotens.. Puha nagy faroknál a kemény kicsi is jobb.
2022. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tud róla.. egy kicsit tartok tőle, mi lenne a reakciója, ha megtudná. Nagyon pozitívan, kedvesen áll hozzám, és úgy gondolom (megérzés), hogy a vonzalom/ érdeklődés sem egyoldalú.


De aztán ki tudja.

2022. márc. 13. 18:28
 27/37 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem ne éld bele magad ebbe az egészbe. Ez egyelőre csak egy álom. Az álmokból meg előbb-utóbb felébred az ember. Nagyon tud fájni egy ilyen ébredés és nagyon nem hiányzik neked egy újabb keserű fájdalom ebben a helyzetben. Persze azt is megértem hogy a szerelem ábrándja eltereli a figyelmedet a betegségedről de attól tartok hogy ezt a harcot egyedül kell majd megvívnod és nem az álmaidban hanem a kegyetlen valóságban. Az élet gyakran nem a hollywoodi forgatókönyvírók fantáziája szerint szokott alakulni. Persze ne legyen igazam, de én már csak ilyen realista f@sz vagyok, meg nyilván a saját élettapasztalatomból indulok ki. Kívánom hogy minden a legjobban alakuljon.
2022. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Többieknek köszönöm a választ, természetesen nem élem bele magam semmibe sem.
2022. márc. 13. 18:53
 29/37 anonim ***** válasza:
23%
Kedves troll, ez a 28 volt az egyetlen válaszom a kérdésedre, előtte nem írtam. Jelents nyugodtan. Csak nehogy a te trágár 29-esedet töröljék, amiből látszik ki itt a mocskosszájú.
2022. márc. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Kedves 31,


Azok után, hogy egymás után zsinórban érkezett 3 ugyanolyan stílusú, hangnemű, bunkó p@raszt komment, feltűnően hasonló írásmóddal, szöveggel, nehogy már még neked álljon feljebb, hogy idővel meguntam és reagáltam egy kommentben ugyanabban a stílusban, ahogyan TE írtál nekem!


Ha nem is te írtad a korábbi alpári kommenteket, az sem változtat a lényegén: provokatív, érdemi választ nélkülöző, rosszindulatú, és cseppet sem hasznos!



A kérdésem teljesen valós, sajnos "öreg" vagyok már ahhoz, hogy ily módon közvéleménykutatásokkal töltsem azt a kevés szabadidőmet, ami van.


Nem nevezem magam se nőnek, se asszonynak. Se házas nem vagyok, a "nő" egész egyszerűen nem áll a számra saját magammal kapcsolatosan, igazából végtelenül kislányos vagyok, de ez is teljes mértékben irreleváns a kérdésem szempontjából.


Jól érzed magad, ha másokon gúnyolódsz, vigyorogsz?


Hát ne haragudj, de nem lehetsz egy boldog ember a megnyilvánulásaid, a roaszindulatú kommented alapján.....És hidd el, ha neked semmit nem ártó ismeretlenekkel így viselkedsz, hozzád is ugyanígy fognak az emberek állni...


Semmi jót ne várj így az életedtől.


Jóéjt

2022. márc. 13. 21:06
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!