Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egyik szaktársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egyik szaktársamba, akinek barátnője van már több éve. Ennek ellenére bevalljam neki mit érzek?

Figyelt kérdés
Jóban vagyok egyik szaktársammal, akivel mostanában sokat lógunk együtt. Teljesen belezúgtam, viszont a bökkenő az ,hogy neki már régóta van barátnője, noha nem szokott róla beszélni, ha rá is kérdezek megvan-e még neki, vagy valami, akkor is olyan érzelemmentes hangon beszél róla. Nem szeretnék beleszólni a kapcsolatába, viszont elviselhetetlenül fáj, hogy szeretem, és nem lehet az enyém, mégis ugyanúgy kell vele viselkednem mint eddig, mivel jóban vagyunk. Ha elmondanám neki mit érzek, lehet megkönnyebbülnék, de félek ,hogy sebezhetővé válok. Valamint nem igazán lenne értelme, mert nem hiszem hogy viszonozza az érzéseim. 20/l

2022. márc. 19. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Én nem bolygatnám a dolgot. Ennek nincsen reális pozitív kimenetele, esetleg elenyésző százalékban.
2022. márc. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Mire jutnál, ha elmondanád neki? Az összes kártyádat kitennéd és még az esélyt sem kapná meg, hogy meghódítson! Barátnő nem feleség, bármi lehet. Én inkább megpróbálnék nagyon nő lenni, elcsábítani, ha fontos annyira. Ha nem reagál rá, akkor meg tudomásul venném , hogy nem én vagyok álmai nője.
2022. márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem inkább ne mondd el. Felesleges ezzel felkavarni az állóvizet, főleg ha te is azt mondod, hogy szerinted nem érez irántad semmit. Ettől valószínűleg nem fogja elhagyni a párját, neked pedig csak kellemetlen lesz, hogy ezek után is találkozni kellesz vele.
2022. márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd el neki olyan nekiszegezős, szembesítős módszerrel. Mindkettőtöknek kényelmetlen lenne. Nem is hozná a remèlt eredményt.

Viszont célozhatsz finomat... Valahogy sugalmazd egyértelműen azt, hogy ő számodra több, mint barát. Ha nen tesz ezek után semmit, akkor nem tetszel neki nőként. Akkor felejtsd el, különben később bánni fogod, hogy "hülyét csináltál magadból". (Nekem volt ilyen.) Ha lép a célzásod után, akkor Happy End!

2022. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs értelme elmondani. Helyedben nem erőltetném a barátságot olyan emberekkel, akik iránt többet érzel, az már nem barátság és rengeteg zsákutcába fogsz futni. Az évek telnek, te pedig folyamatosan olyan vonat után futsz, ami nem vesz fel.
2022. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Semmi értelme. Én se beszélek nonstop a páromról, attól még jól megvagyunk. Nem igazán hatna meg, ha valaki elém állna. Oké, bejön, ez van. Nem lehet minden a tiéd.
2022. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Semmi értelme elmondani.

Ha nem akarna együtt lenni a lánnyal akkor nem lenne. Ez nem egy romantikus film hogy majd miattad szakít vele és örökké együtt lesztek míg meg nem haltok.

Maradjatok barátok és örülj neki hogy legalább ennyi jut neked belőle

2022. márc. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne mondd el, azzal csak nagyon kínos szituba hoznád mindkettőtöket, ráadásul meglehetősen kicsi az esélye, hogy az számodra pozitív fordulatot hozna.


Sugallni sugallhatod, de ne legy rámenős, mert azzal megint magadat égeted. Ha akar tőled valamit, akkor ugyis észre fogja venni. Sőt akkor tenned se kell érte.


Ebben a helyzetben viszont fel kell merned mi a jobb, maradni a baratja, ugy hogy reménytelenül szenvedst, vagy leépíteni, hogy hátha akkor gyorsabban elmúlik a szerelem. Illetve tudsz e mellette masik fiura nézni, mert az szintén sokat segíthet rajtad.

2022. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!