Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A megismerkedés után mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megismerkedés után mennyi idő múlva vállaltátok fel a párotokat a közösségi médián?

Figyelt kérdés
Persze, ha egyáltalán nyilvánossá tettétek a kapcsolatot. Tudom, hogy ez nem mindenkinek fontos, nem ott éli az életét, etc. De akik felvállalták, ott mennyi idő telt el?
2022. márc. 19. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%

Nincs értelme. Mert ha egyszerre több barátnőm is van, akkor lebukok. Így inkább azt hazudom a nőnek, szégyenlős vagyok, meg a közösségi média hülyeség stb. Fontos, hogy ne bukjak le, és jól csinálom.


Az életet élvezni kell, nem elpazarolni az erkölcsös maszlagra, ez csak a hülyék műve.

2022. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ejj, hát akkor szűkítem a megkérdezettek körét - akik monogám kapcsolatban élnek, és szeretik is a párjukat?
2022. márc. 19. 20:40
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Nekem több mint 2 évig például egy kollégám sem tudta, hogy van barátnőm amíg fel nem tettünk egy közös nyaralási képet facebookra.


Szerintem az emberek nagy része azt sem tudná , hogy ha megházasodnék, amíg nem látnák közösségi oldalakon...

2022. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Volt akivel egyáltalán nem, volt aki pár hét után rám erőltette.. ugyanolyan apropóból, mint az egyes is írja. Hogy hátha akkor nem dumalgatok pasikkal.
2022. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
14 év. Akkor regisztráltam a facera. (ha az iwiw-en is volt ilyen kapcsolati státusz, akkor olyan 4 év)
2022. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
#1: :) Kár hogy egy sincs, nem hogy több :D
2022. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%

#6


Jobban tudok hazudni mint az átlag ember, szóval megoldható számomra a dolog.

2022. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Anno kamaszként szinte azonnal beállítottuk (én kicsit erőltetésnek is éltem meg), ma már nem tenném közzé. Egyébként sem vagyok aktív az oldalon, maximum közös képet osztanék meg pár hónap után, ha készülne olyan, amiről azt érzem, érdemes. Nem titkolnám, nem bánnám, ha felkerülne ilyen, vagy a párom kitenné (mondjuk kb. egy hónap után), de magamtól nem osztok meg nagyon semmit. Mi azóta ezzel a kamaszkori kapcsolattal egyébként jegyben járunk, amiről semmi nem került ki a közösségi oldalakra.
2022. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A másik fél képeinek szívecskés lájkolása már felvállalásnak minősül?
2022. márc. 19. 22:33
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a szivecskés likeolás még egyáltalán nem minősül felvállalásnak. Nő vagyok, ha kiteszek egy képet nagyon sokan szokták Facebookon szívezni. Legtöbben azok, akiknek bejövök mint nő, de van, hogy csak haver vagy esetleg férfi családtag szívezi be. Sok szerencsét akárkinek ahhoz, hogy a 100 emberből kikeresse pont kivel vagyok együtt.

A kérdésre válaszolva: Facebookon csak a hosszú távu kapcsolatokat szoktam megjeleníteni, de azt sem úgy, hogy megosztom a hírfolyamon, hanem csak kiteszem a profilomra, hogy "kapcsolatban vele: xy". Ha valaki rámegy a profilomra így látja hogy együtt vagyok valakivel. Instagramon már nem vagyok ennyire titokzatos. Volt olyan, hogy pl a harmadik randin kitettem egy sztorit és megjelöltem rajta a pasit. Ha valaki rákérdezett, akkor megmondtam, hogy randiztunk és kész.

2022. márc. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!