Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnátok ahhoz ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz ha az exetek friss szakítás után baráti kapcsolatot szeretne veletek ápolni úgy hogy ti még szeretitek?

Figyelt kérdés

2022. márc. 21. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Nem szívatnám ezzel magam!

A cél a továbblépés, így meg nehezen menne. Ráadásul ez általában kötöttség nélküli szex lehetőségét jelenti szabad fordításban a srác részéről.

2022. márc. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik exemmel sem barátkoztam soha. Vége, lezártuk, és ennyi. Nem élek a múltban. Úgy, hogy állandóan ott van, nem lehet továbblépni sem. + Egyik exem sem volt olyan ember aki annak való. Se társnak, se barátnak. Pont azért exek mert csalódtam bennük, mint emberekben.
2022. márc. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Ki akarja használni a megmaradt erzelmeid.azt.


Ha korrekt lenne nem kínozna

2022. márc. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal. Egyik exemmel barátságból lett másfél éves kapcsolat, aztán én szakitottam (kiprovokálta), majd próbáltuk újra barátként folytatni. Sok ertelme nem volt, max. Annyi, akkor vegre őszintén elmondta, miért volt rendszeresen bunkó velem. Mert már nem szeretett, és azt akarta elérni, én mondjam ki, hog vége. Arra gerinctelen volt, hogy elmondja ő. Persze szexet akart, megvolt, örülhett, és utána én azonnal leléptem végleg. Így utólag minden téren 1 rohadék volt.

Ez a barátod is vélhetően ingyen szexet akar, használni téged lelkileg, testileg barátság fedőnéven. Ez soha nem működik, valaki még jobban sérül. Frissen, szakítás után pláne nem. Ha meg valamelyikőtöknwk lesz párja? Ott nem lesz féltékenykedés? Dehogynem!


Csak magadra gondolj most. Neked az a jó,ha törölsz,lezárod őt, feldolgozol, magadat erősíted, és a jövődbe tekintesz egy új, szuper jó kapcsolat reményében.

2022. márc. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egyszer barátok maradtunk, mert korrekt, rendes volt. Nagyon szr volt, sokat szenvedtem magammal e rövid idő alatt, főleg úgy, hogy aztán kb 1 hétre rá rájött, hogy ő mégis szeretne velem lenni, adtam neki még egy esélyt, elbszta, és nem volt olyan a szakítás, mint az első. Ráadásul ő csinált hülyeséget, és még ő szakított.. mindegy, ezzel csak annyira akarok kilyukadni, hogy ne, ne maradjatok barátok, csak egy végtelen körbe fogsz bekerülni, ami Neked árt a legjobban.

L

2022. ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!