Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van rá esély? Mit ronthatok el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély? Mit ronthatok el?

Figyelt kérdés

Már kisebb koromtól kezdve bejöttek nekem az idősebb pasik, akkor még 10-20+ év kor különbséggel.

Mostanra már 10 év nagyjából a különbség, vagy egy picivel felette van ami még bejön.

Akárhányszor próbálkoztam náluk mindig az elején viszonozták az érzelmeket, de aztán sosem lett semmi és csak szórakoztak velem meg visszautasítottak.

Volt már kapcsolatom korombeliekkel, vagy tőlem 4-5 évvel idősebbel, de sosem éreztem azt amit egy tőlem pl 10 évvel idősebb iránt tudok érezni.

Már elgondolkodom azon hogy ez lehetséges-e hogy ilyen fiatalon szeretnék elköteleződni egy idősebb pasi mellett, ami sajnos sosem jön össze.

Nem tudom mi lehet a probléma hogy végül sosem sikerül.

20/L


2022. márc. 22. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem rontasz el semmit, egyszerűen túl fiatal vagy. A megállapodni vágyó 30-as férfiak TÉNYLEG meg akarnak állapodni: házasságban, családban, gyerekben gondolkodnak, ellentétben a huszonéves társaikkal, akik mondjuk csak egy stabil párkapcsolatot keresnek.

Feltételezem, te még nem szeretnél családot alapítani (tök rendben van), így viszont vagy szórakoznak veled, vagy visszautasítanak.

21/L (Aki szintén az idősebb pasikra bukik 😄)

2022. márc. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A tőled idősebb férfiak úgy gondolhatják, hogy még túl fiatal vagy ahhoz, hogy komolyan vegyenek. Még nincs kiforrott személyiséged, ezért csak könnyed időtöltésre (szexre) vagy jó nekik

Nincs veled semmi baj, csak az idősebb férfiak más szemmel néznek rád, mint ahogy te azt elvárnád tőlük.

Inkább a saját korosztályodban keresgélj. Velük hasonló szinten tartasz, együtt tudtok fejlődni, haladni az életben.

Egy egészségesen gondolkodó idősebb férfi már egy olyan társat akar maga mellé, aki ugyanott tart kb az életben ahol ő (egzisztencia, tanulmányok, munka stb), és nem egy fiatal lányt akar gardírozni évekig (bár van aki a szex miatt megteszi).

2022. márc. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hormonjaid a parkapcsolat fele hajtanak, a gyermeki ened pedig egy uj apat keres. Ennek a kettonek a szimbiozisa lett, hogy hajtod az idosebb pasikat. Javasolnam, hogy vard meg, amig felnott no leszel, mert addig sosem leszel egyenrangu fel egy kapcsolatban, pedig az fontos lenne.
2022. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18 éves korom óta 5-10 évvel idősebb férfiakkal jöttem össze. Részemről nem ez volt a terv, csak érettebb vagyok a koromnál. Itt az a kulcs, hogy komolyan tudnak-e venni. Mert ha nem, ha naív vagy még, akkor játszani fognak veled. Nekem ezzel nem volt gond, nem számított sosem a kor, mert szellemileg egy szintén voltam velük. A jelenlegi páromat is 21 évesen ismertem meg, ő 28 volt, és tökéletesen működik évek óta.
2022. márc. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!