Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esély arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély arra hogy ebből újra kapcsolat lesz?több lent

Figyelt kérdés

nem rég szakított velem az párom mivel én ne voltam még elszakadva teljesen a családomtól ezért nem találkozhatunk csak netes kapcsolat volt .ő azt mondta azért szakit velem mert nem akarja pazarolni egyikünk idejét sem tény hogy még 1évig vagy kitudja meddig nem tudtunk volna találkozni.nem volt problémánk egymással összeillettünk .az exem azt mondta pár év múlva talán újra együtt lenne velem de most jobb ha nem lesz kapcsolatunk azt is mondta hogy maradjunk egyelőre barátok .

én vagyok a lány ő a fiú kicsit idősebb tőlem.



2022. jan. 2. 22:24
A kérdező szavazást indított:
szerintem lehet belőle újra kapcsolat
nem lehet belőle kapcsolat szerintem
12 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Írástudatlan tinikérdés a felnőtt párkapcsolatok kategóriában #67423673322
2022. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
siettem az írassál nem vagyok tini !
2022. jan. 2. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!