Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerinte sose lesz koztunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinte sose lesz koztunk komoly, kihasznalt es letiltott, irni akarok neki (?)

Figyelt kérdés

Elso tali utan azt mondta hogy nem akar jatszani velem, nem akarja hogy osszetorjek nem tud engem szeretni, sose lesz koztunk komoly kapcsolat. Kerdeztem hogy azert mert van felesege, irta hogy igen. Utana nagyon kivoltam, es mondta hogy nincsen csak viccelt.....

Bele mentem megegy talalkozoba, kihasznalt. Letiltott.

Szerintem szerelmes lettem bele, a kedves szavaiba, ahogyan bant velem, tudom hogy nem szeretett de a masodik taliig azt ereztette hogy igen...

Ha csinalok egy profilt es irok neki az nagyon nagy hulyeseg?

Fajni fog utana megjobban?

"Szia, tudom hogy letiltottal, nem akarsz velem beszelni. De en nem tudok tovabblepni, kerlek gondold at utoljara"

Valami ilyesmit szeretnek neki irni, utoljara ...

Teljesen tonkrementem es még most is azt akarom o vigyasztaljon meg.

Ha ezt megteszem a lelkem talan bekere lel hogy en mindent megtettem es nincs mas mod csak az hogy ne beszeljunk, akkor is ha elutasit vagy csunyat ir...

Szeretem ot.


2022. márc. 23. 00:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, de viccelj már! Ez egy idióta. Kár rá egy könnycseppet is vesztegetni. Ne írj!
2022. márc. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Később nagyon hálás leszel magadnak, ha most ellenállsz a kísértésnek, hogy ráírj.
2022. márc. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Megint te?

Ne írj neki, mert NEM KÍVÁNCSI RÁD!!!

2022. márc. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Felek ha nem tudok ellenalni es ra irok, es o elutasit meg csunyakat mond akkor en nem fogom tudni ezt feldolgozni. Szuz vagyok, tudta hogy az vagyok es nem tortent meg, de tortentek dolgok....nem szeretnem leirni, hogy mi , de gondolom sejtitek.
2022. márc. 23. 00:51
 5/11 A kérdező kommentje:
3 napja tortent, lehet ha eltelik egy kis ido a lelkem belenyugszik de most még nem tud. Valahogy ki kell birnom
2022. márc. 23. 00:53
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha kéz közelben lennél olyat leba@nék, hogy a füled is belecsengene!

Mit akarsz még elérni, minden módon megmondta, leírta, hogy nem érdekled?!

Azt írtad kihasznált (bármit is jelentsen), akkor legyen annyi tartásod, hogy nem könyörögsz feleslegesen!

2022. márc. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nehéz, és tudom, hogy úgy érzed, sosem mik el, de elmúlik.

Csak ne tetézd azzal a fájdalmat, hogy megalázod magad. Az senkinek sem jó.

2022. márc. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Letiltott, visszautasított, hazudott, megalázott, "kihasznált" (jelentsen ez bármit is), de te arra kéred, gondolja át?! 2 randi után szerelem?!

Nem bántásból írom, de neked brutális szeretethiányod lehet önértékelési problémákkal, kötődési zavarral. Sürgősen keress fel egy pszichológust!

2022. márc. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Hát te aztán nagyon szánalmas vagy. Könyörögj már neki hogy vegye el a szüzességed.

Semmi tartásod nincs

2022. márc. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Épp elég baj, ami veled történt. Picit vedd elő az önbecsülésed és ne alázd meg magad még jobban. A hapsi egy gyökér, ez nem a te sarad. Megbántott, egyértelmű. Majd feldolgozod. Eszedbe ne jusson futni utána
2022. márc. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!