Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerethetek másba úgy,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerethetek másba úgy,hogy kapcsolatban vagyok? 26L

Figyelt kérdés
Lassan négy éve, hogy párkapcsolatban vagyok, de van egy nagyon jó haverom akivel kezdek úgy gondolni, hogy vágyok arra, hogy megcsókoljam meg ilyenek. Ez csak fellángolás vagy annak a jele, hogy kezdek érezni felé valamit?

2022. márc. 25. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos bele, simán. Én most vagyok így 9 év után, eddig végig szerettem a párom, hű voltam és most beleszerettem egy kollégámba. Még nehezebb, hogy viszonzott a dolog. Nincs közös lakás se, gyerek se, a kapcsolatom jó, a bánat nem akarta ezt. Viaskodok az érzéseim el, próbálom leküzdeni, az illetővel kerüljük egymást, de iszonyú fájdalmas ez.
2022. márc. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell tudnod. Minden esetre beleszerethetsz, a párkapcsolat sokaknál semmi akadályt nem jelent.

Gondolkodj el rajta, hogy miért, lehet már rég rossz a kapcsolatod, és kifelé kacsingatsz, akkor próbáljátok javítani, vagy engedd el. Az, hogy a másik sráccal mi lesz, az a jövő zenéje, lehet nem is érdekled.

2022. márc. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Barmi lehet. Igazabol , ha ilyen gondolataid vannak , akkor inkabb azt gondold vegig h a jelenlegi kapcsolatodbol mi hianyzik , mi az ami nem mukodik benne es hogy erdemese folytatni
2022. márc. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy voltam, mint az #1 válaszoló, piszok nehéz döntés volt, de a barátomat választottam, aki azóta már a férjem. Emberek vagyunk, az érzéseinket nem tudjuk befolyásolni, de a tetteinket igen. Vannak esetek, amikor egy kapcsolat nem menthető ilyen mélypont után, de előfordulhat, hogy még erősebb lesz, mint előtte. Velünk szerencsére az utóbbi történt.
2022. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
No vagy, ratok ez kifejezetten jellemzo. Foleg normalis pasik mellett.
2022. márc. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ahogy 4 írja.


Ezek csak érzések, hormonok, nem több. Nem szűnnek meg csak azért mert x eve kapcsolatban vagy.. szóval persze, hogy előjöhet. én is így vagyok/voltam, 10 éves kapcsolat.


Aztán azóta már redukálódott a lángolás, belezugas az évek alatt vonzalommá, mert a másik közel sem lenne olyan jó társ, mint a párom. Csak idealizáltam. A vonzalmat viszont meg évek után is fel tudja bennem kelteni, bár ez lehet inkább csak amiatt, mert latszik rajta, hogy nála is megvan..

2022. márc. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4%

Pontosan ahogy 5. irja.


Amugy felolem beleszerethesz en piccsara leszarom, mert nem az en csajom vagy.

2022. márc. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj. Simán. Mi így jöttünk össze,5 év barátság után. Én voltam az a bizonyos haver a történetben.

Voltak közbe nyilván más kapcsolataink,de végül mégis csak egymás mellett kötöttünk ki,hiába próbáltuk ezt elkerülni. Nem bántuk meg.

2022. márc. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ezért nem szeretik a férfiak az olyan nőket akinek férfi a legjobb barátja.
2022. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!