Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Egy tesi tanár, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy tesi tanár, aki ráadásul családapa is beleszerethet egy 16 éves középsulis lányba?

Figyelt kérdés

(A lány persze én vagyok....) Vagy csak ,,játszadozik"? És ha tényleg úgy érez, akkor lépne is...?

Elég nagy a korkülönbség......de már három éve flörtölünk egymással, meg sokszor viccelődik velem, próbál nagyon közel állni hozzám, sőt néha szándékosan nekem jön...de csak ennyi...

Engem nem tanít....de ismerjük valamennyire egymást, meg van egy közös hobbink is....És én legalább 2 évvel érettebb vagyok a koromnál....

Normális válaszokat várok... :)



2016. okt. 7. 17:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
xDDD
2016. okt. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Nem hiszem. :D :D
2016. okt. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Uristen. Az hogy feltetted ezt a kerdest, mutatja, hogy kb. egy 12 eves almodoz tinilany agyiszintjen allsz.
2016. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

Kizárt!


"És én legalább 2 évvel érettebb vagyok a koromnál.... "

Minden korodbeli kiscsaj ugyanezt a sallang szöveget hajtogatja állandóan! Felvilágosítalak, NEM vagytok érettek, csak azt hiszitek magatokról, de tévedtek!!


De ha már itt tartunk te nagyon érett kislány, mivel vagy te annyira érett?

2016. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
Azert erett mert mar 13 evesen az erett bacsikkal flortolt.
2016. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj, de szerintem is csak álmodozol. Az írásod alapján meg nem tűnsz értebbnek a korodnál. Simán el tudom képzelni, hogy csak beképzeled, hogy flörtöl veled.
2016. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
56%
A felnőttek nem úgy esnek szerelembe, mint a tinik. Rendszerint hosszasabb ismerkedés, egymás kóstolgatása előzi meg a komolyabb érzelmeket. Megkívánhat, rád éhezhet, de kötve hiszem, hogy ezeken felül bármit is megmozdítanál benne. Ha pedig nem eszeveszetten szerelmes, akkor közeledni sem fog, mert az állásával játszik.
2016. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
53%
Megeshet, de ez elég ritka. Érett ? A "golyó" szót miért hagyjátok le módszeresen ?
2016. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Az igazság az, hogy boldogabb lennék, ha csak beképzelném...de komolyan mondom, sajnos nem ...! Nem akarok vele minden áron összejönni...! :/

( 13 évesen flörtölni? Ugyan....És nem azért írtam így, mert annyira kislány vagyok, hanem mert először tettem fel ide kérdést...)

2016. okt. 7. 17:55
 10/27 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem maximum szexuális vágy fűtheti, de a nekedmenések meg hasonló kis mókázások meg egyébként nem mindig jelentik még ezt sem! Vannak fiatalos, közvetlen tanárok, akik szeretnek bohóckodni a diákokkal, ha ellenkező neműek akkor is. Lehet, hogy jófejnek tart és tényleg jól érzi magát a társaságodban, de nem vonzódik hozzád. Ez a jobbik eset.

A "rosszabbik eset" meg az, ha megdugná a fiatal kis p.csád, félrekur.na az asszony mellől...:'D na ez már gáz, erről még csak ne is álmodozz, keress magaddal egykorút. :)

Harmadik eset, miszerint szerelmes lenne beléd, az körülbelül tényleg lehetetlen, már csak azért mert a felnőtt férfiak nem úgy "esnek szerelembe", mint a tinik, ahogy azt az előtte szólók is leírták. Inkább ne álmodozz. :)

2016. okt. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!