Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, mitől lesztek szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mitől lesztek szerelmesek egy férfiba?

Figyelt kérdés

Volt olyan nő akivel jól kijöttem, a humoromat is bírta, de mégse jöttem be neki, és volt olyan akivel alíg beszéltem, de ennek ellenére belémszeretett.

Sokszor említik a nők a kisugárzást, és a humort, de a humor önmagában is vonzóva tud tenni egy férfit?



2022. márc. 31. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer ereztem eletembe azt , amit irtal. Mar, amikor meglattam , tudtam,es par beszelgetes utan teljesen a buvoletebe kerultem. Azota se ertem,(es nem is ereztem ilyet) pedig altalaban sok ido kell nekem es nagyon ritka, ha valaki tenyleg megfog.

Amugy igen, szerintem igen. Humor, intelligencia, kisugarzas, megjelenes.

De ha van alapvetoen egy kedelyes, humoros termeszeted nalam mindent visz.

2022. márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Engem valamiért leginkább az vonz nagyon egy pasiban, mikor azt látom hogy mindenki szereti, invitálja, megbecsüli, irto szocializált és sikeres. Van egyénisége.(meg persze tetszik külsőre)

Általában irányítobb jellemek, de akiket mindenki imád.

Ahigy megismerem őket mindig rájövök arra miert isnszeretik mások.

Az ilyennek büszkeség a párjának lenni, egyenesen kihúzhatom magam hogy másokat elutasít és en kellek, engem választott a sokbol, másoknak meg csak csoroghat rá a nyála.


Olyan pasik akik válogathatnak a nők között es gyakorta nem egy csettintés megkapni őket.

Ilyenekben sokkal de sokkal jobban bízom is!

2022. márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Ezt nem lehet így megmondani.

Kell egy alapvető szimpátia. Kell az is, hogy külsőre tetsszen legalább egy kicsit.


De az is igaz, hogy amikor beleszeretsz valakibe megszépül. Beleszerettem egy férfiba aki korábban is tetszett azért, de nem őrüotem meg tőle. Szerelmes lettem és onnantól kezdve számomra ő volt az univerzum legtökéletesebb férfije.

Ehhez kell kémia, kell az hogy megnevettessen, hogy intelligens legyen.


De ezt nem lehet ésszerűen megmagyarázni. Akkor jött amikor nem gondoltam volna. A szerelemnek pont az a lényege hogy kiszámíthatatlan, néha értelmetlen. Nem tudod miért érzed, miért alakul ki.

2022. márc. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy folyamat, szerintem nincs rá bevált "módszer". Amikor legutóbb szerelmes voltam (vagy olyasmi) akkor először a srác illata tetszett meg, aztán meg az, hogy kedves volt velem,kiderült, hogy rengeteg a közös bennünk, emiatt sokat beszélgettünk, majd eljutottam oda, hogy folyton ő járt az eszembe. Emiatt elkezdett tetszeni pl.a mosolya, amikor rám mosolygott, majd a szeme, mert szépen nézett rám, nevettem minden viccén, még azon is, ami amúgy baromi rossz poén volt, de nekem tetszett, mert ő mondta. Külsőre nem volt az esetem, de amikor beleszerettem a személyiségébe már minden tetszett benne.
2022. márc. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a kisugárzása miatt szeretek bele egy férfiba. Ezalatt azt értem, hogy megfog a mosolya, a mozdulatai, a gesztusai, ahogy beszél. Tehát ez egy összetett dolog és nem tudom konkrétan megfogalmazni, mert mind más karakter volt, aki megfogott valamiért.
2022. márc. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az intelligens beszédébe, humorába, naiv, kedves személyiségébe és csillogó, nagy, barna szemeibe szoktak beleesni vizuálisan - lelki alkatom alapján viszont még sosem voltam klasszikusan szerelmes.
2022. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!