Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleestem a szamár szerepbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleestem a szamár szerepbe, vagy tényleg csak ennyire döntésképtelen, céltalan férfit sikerült találnom?

Figyelt kérdés

3 hónapja kezdtem el találkozgatni egy korombeli (30as évek eleje) férfivel. Rengeteget beszélgettünk, mindent megosztottunk egymással, szép lassan átléptük a barát zónát, majd randizásba kezdtünk. Minden gyönyörűen alakult, sokszor beszélgettünk komoly témákról, arról, hogy lehetnénk egy pár, stb. Viszont az elmúlt két hétben hűvösebb lett velem, majd kiderült, hogy visszatért az ex nője, aki minden érzést meginogtatott benne. Miután ezt elmondta, volt egy nagyon őszinte, nem vitás beszélgetésünk, és ezután eltűnt..

Tudtam, hogy létezik ez az ex, azt is tudtam, hogy hogy váltak el, de a férfi elmondása szerint már túl volt rajta, ezért is mentem bele ebbe az egészbe.

Igyekszem reálisan látni a dolgokat, csak annyira fájó, hogy a semmiből így eltűnt. A legutolsó beszélgetés alatt beszélgettünk arról, hogy most milyen tervei vannak ezután, de nem tudott mondani semmit, konkrétan közölte, hogy nincsenek céljai, se tervei, legalábbis konkrét dolgokat nem tud mondani.

Szerintetek ez az egész egy átmeneti játék volt, vagy valamilyen szinten közrejátszik az is, hogy ennyire határozatlan személy? Tudom, a jelenlegi helyzeten mit sem változtat, csak kíváncsi vagyok a véleményekre. És én a továbbiakban mit csináljak? Gondolom, keresni teljesen felesleges. Azt mondta, hogy nem akar elegedni, csak megingott érzelmek terén. Legyek türelmes, vagy engedjem el, mert én már teljesen kiestem ebből a körből? Én nagyon megkedveltem őt, jó embernek gondolom, csak érzelmileg borzasztóan labilis.

Előre is köszönöm a válaszokat! Ha valaki járt már hasonló cipőben, kérlek írjátok le, mi lett a kimenetele a dolgoknak.



2022. márc. 31. 15:05
 1/8 Hellmano ***** válasza:
100%
Ne legyél már ennyire naív! A "nem akar elengedni" magyarul azt jelenti, hogy most bepróbálkozik újra az ex-nél, ha látja esélytelen, akkor megy rád csak...ha neked ez így jó hajrá!
2022. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ex egy olyan dolog, ami az elete része volt, a múltja és az ilyet nem lehet csak így kitörölni, elfelejteni. Nem is értem a kérdést Baszdki, 30 éves vagy, ha a tini kategoria lenne oké, de hogy ezt neked magyarázni kell.. Neked meg nem volt komoly kapcsolatod? Tenyleg ennyire tapasztalatlan vagy? Ne haragudj!


Szerintem az exe annyira megzavarta és igen inognak most az érzelmei, a legjobb lenne, ha elengedned, ugyanis az exet regebbota ismeri és igen, iranta jobban, erősebben, többet érez!

És nagyon nincs túl az exen. Keress egy másik normalis sracot és vele is ugyanigy epitsetek fel a kapcsolatot. Mert így tud kialakulni a bizalom.

Sajnalom amúgy.

2022. márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"a férfi elmondása szerint már túl volt rajta" - hát igen, nyilván nem fogja a reménybeli új barátnőnek bevallani a randizás elején, hogy még nyakig bele van esve az exébe, csak hát ha elfogadta a szakításukat és megpróbál továbblépni, akkor a "csinálj úgy, mintha, aztán majd csak igaz lesz" elvet követi. De nyilvánvalóan még nem volt túl rajta.

Sajnálom, hogy ez történt veled, szerintem én ezt a helyedben nem folytatnám. Akárhogy is alakulna a jövő, tudnál benne bízni, hogy ha X idő múlva nem tűnik fel megint az exe, akkor nem inogna meg ismét? Mert őszintén szólva, ezek után nekem nem lenne ennyi bizalmam benne.

2022. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Laylah ***** válasza:
100%

Várj egy kicsit szerintem.

Anno ugyanezen átmentem én is, alakult a kapcsolat, de egy pillanat alatt lett vége, mikor a srác találkozott az exével, hogy visszaadják egymásnak a náluk maradt dolgaikat, aztán ehelyett megint összejöttek. Ráadásul nem is a sráctól tudtam meg, megelőzte a kárörvendő liba, alig várta, hogy az orrom alá dörgölhesse.

A te srácod ennél gerincesebbnek és megfontoltabbnak tűnik. Nehéz helyzetben van, ugyanakkor azt is vedd figyelembe, hogy nem szórt ki téged egy pillanat alatt, nem volt egyértelmű a döntés. Épp ezért, én hagynék neki egy kis időt, hogy eldöntse, mit akar, de ha mellettem döntene, többé nem találkozhatna az exével.

2022. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasgatom ezt az oldalt, nekem egyre inkább az jön le, hogy ti nők mind jó nagy szamarak vagytok!:)
2022. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek. Nők kb 99% napi szinten megteszi ezt!!!

Kb ennyit erről

2022. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
32 éves felnőtt férfi emberként ha egy ex megingatná a mindenkori randipartneremet, ott (fájna ugyan) de azonnal véget vetnék az ismerkedésnek. Férfiként: Exemnek hozzám nem vezet vissza útja. Pláne, ha van valaki más a szívemben. Nem fogom ugyanazokat a sz*r köröket megfutni, ha egyszer van valaki akivel SOKKAL jobb lehet. Mondjuk esetetekben nem értem, hogy partnered miért ismerkedik ilyen intenzíven, ha egyszer nincs túl az exén...
2022. márc. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy visszatért?
2022. márc. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!