Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltál már ló helyett szamár,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már ló helyett szamár, úgy h tudtál is róla?

Figyelt kérdés
Hogyan alakult a kapcsolat?
2020. máj. 2. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudtam róla, inkább belső megérzés volt, ami be is igazolódott idővel. Szakítottam.

Ha nem te vagy a ló, az a másik viselkedéséből előbb-utóbb ki fog derülni.

2020. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

Kedves kérdezõ!


Aki ìgy nyìlvànul meg,az magàval nincs kibékülve,egy frusztràlt,önmagàt sem talàlò személyiségekre.

Megüresedett belsõ vilàgàt màsvalakivel illetve màsvalamivel elégìti ki akkori igényét de ez ûjra kezdôdik mert pszichésen beteg.

Ha tudok segìteni,ìrj bàtran!

2020. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Voltam. Nemtetszett és szóltam. Ha ilyen egy kapcsolat akkor lépni kell. Mert az nemkapcsolat. Egy kapcsolatba vagy tényleg szeretnek vagy akkor inkább legyél egyedül.
2020. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Rámírt a srác és megakart ismerni, de barátként nem ismerkedett.

Nekem akkor volt barátom, így elutasítottam.

Majd rá egy héttel később összejött egy csajj, akivel nem voltak sokáig együtt.

Nekem utána jóval később lett vége a kapcsolatomnak, amit ő megtudott és elkezdett irkálni.

Majd azóta is megakar ismerni, vagyis találkozni, de nem találkozom vele, így nem is keresett eddig nagyon.Az utóbbi napokban keresett fel és megkérdezte de nem beszéltünk sokat.

Szóval addig másnál próbálkozik.

Nem éri meg vele összejönni.

2020. máj. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én olyanban voltam, hogy a csajnak jól esett, hogy megadtam a figyelmet és érdeklődést, míg valaki mással pedig összejárt. Nem volt túl felemelő érzelmileg hónapokat udvarolni, majd megkapni arcba, hogy amúgy van valakije.
2020. máj. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%

Igen.


Az elején elég rosszul érinett, mivel én többet akartam tőle, és azt hittem ő is komolyan áll hozzám.


Aztán elkezdtem én is úgy viszonyulni, hogy kihasználom amit lehet, de semmi komoly.


A végén visszament az expasijához, és szült neki gyereket, de legalább én sem unatkoztam addig, és akkor már túl voltam az érzelmi részen, így csak röhögtem rajta (mondjuk kíváncsi lennék, hogy az férje tudja e, hogy mivel töltötte a különálló hónapokat)

2020. máj. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki ilyen helyzetben van, és tud is róla, akkor bolond kell legyen, hogy kötōdjön egy ilyen kapcsolathoz..


Viszont ha a te részedrōl sem komoly, neked is csak szórakozás az egész, ez esetben nem fog zavarni...

2020. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatomban eddig. Már egy sincs ^^
2020. máj. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyen sajnos, de dobbantottam a kapcsolatból, amikor rájöttem, hosszabbak a füleim a kelleténél. Inkább legyek egyedül, mint valakivel, aki "félig szeret", mert ilyent nem lehet, ha engem kérdezel. Különben is van akinek ló vagyok és nem vonom meg magamtól a lehetőségét, hogy rámtaláljon. :)
2020. aug. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak lehettem volna. Tobb ex mikor az evek tavolabol jelentkezik, de kiderul, veletlenul akkor dobta ki a noje. Nem hatodtam meg. Pedig hianyzott.
2020. aug. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!