Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen a női manipuláció?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen a női manipuláció?

Figyelt kérdés

Egy példa: Minden Vasárnap találkozunk én már jó előre szeretem tudni mikor hol

írok neki egy randi helyet nem válaszol (ami kiborít és szokása megnézi és nem ír vissza)

Majd kb 4 óra múlva ír indul a vonatja találkozzunk,írom hogy szomorú voltam és elmentem vásárolni Budapestre erre akkor jövő héten tali írja ő. Bevágtam egy sírós smilet, és írja szeretnéd hogy utánad menjek Budapestre.

Még azon is kinlódott hogy hosszú a vonatút

És végül találkoztunk az ölembe ült szorosan átöleltük egymást



2022. márc. 31. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem létezik kukis vagy puncis manipuláció, csak manipuláció. Ne legyél buta.
2022. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Tanuljatok már meg központozottan írni b+, mert ezt a fos idehányt betű halmazt nem lehet megérteni normálisan.
2022. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Ebben semmi manipuláció sincs, szimplán nem nagyon érdekled. Te meg egy matrica lehetsz így a kérdés alapján.
2022. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Miért női manipuláció? Volt itt bunkóság, gyerekes durci, hatalmas happy end... Ilyen játszmázásnak mondanám (mindkét fél részéről).
2022. márc. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Valszeg ő is az aki spontán él. Es nem tusja elore mit akar 4 óra mulva vagy mi hogyan lenne neki is jo
2022. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen egy tini szerelem.
2022. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Feltéve hogy az ide-oda utazgatás kölcsönös volt, nagy valószínűséggel a harmadik ilyen után leültetném megbeszélni a dolgot. Ha változás nem történik, tilt-töröl, puszipá. Nekem ezzel ugyanis azt kommunikálná: Nem vagyok elég fontos ahhoz sem, hogy megbeszéljen velem egy egyszerű, szimpla találkozót.
2022. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!