Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az manipuláció, játszma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az manipuláció, játszma, hogy ismerkedéskor nem válaszolok rögtön az üzenetére, csak három óra múlva, húzom szándékosan az időt, nem veszem fel a telefont, ha hív, csak harmadszorra, azt hazudom, hogy nem érek rá most vele találkozni, meg ilyenek?

Figyelt kérdés

De állítólag ezt csinálni kell, mert enélkül megun a pasi hamar, ez az élet sója.

Manipuláció ez?

Őszintén nem lehet ismerkedni?

Vagy kell ez a játék, játszma?

Vagy hogyan kellene ezt csinálni?

Ha őszintén kimutatom, hogy kell nekem a pasi, rajongok érte, már nem leszek számára olyan érdekes és nem is fog keresni?



#Jatszma
2022. febr. 11. 12:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

"húzom szándékosan az időt"

Persze hogy játszma.


Ha van egy kis esze, akkor nem kér a fölösleges drámából és keres egy normálisabb randipartnert.

2022. febr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha játszmák nélkül nem kellesz neki, akkor játszmákkal sem fogsz.
2022. febr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Na nekem ilyen csaj nem kene, kosz.
2022. febr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

El kell ezt játszani? Hagyni, hogy levadásszon engem, kiélje a vadászösztönét.

Ez játszmának számít, manipulációnak egyébként?

Nem az van, hogy a párkapcsolatban ne játszmázzunk, legyünk őszinték?

Vagy csak később legyûnk őszinték? Mikor már megkaptuk őt.

Ezzel a kezdeti manipulációval nem a saját magam rajongó örömét, magamat is rombolom? Lehet-e később őszinte a kapcsolat, játszma nélküli, ha már rögtön az elején játszmázunk? Vagy ez nem számít annak?

2022. febr. 11. 12:15
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem sajnos vannak olyan emberek akiknek ez kell, ezt élvezik. Egyszerűen nem boldogok, ha nincs non-stop dráma az életükben. Kerülni kell őket messziről.
2022. febr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas, undorító, ostoba játszma és manipuláció, ha normális a pasi akkor pont ezért nem fog veled kezdeni. De csináld csak, így legalább aki leáll veled az ugyanolyan gyökér lesz mint te és össze fogtok illeni, a normális pasik meg elkerülnek messziről.
2022. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta neked, hogy ezt kell csinálni? Jó nagy hülye volt! Ismerkedéskor nem kell rajongani, az visszatetsző lehet, de ha érdekel, azt ki kell mutatni.
2022. febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is ezt tanították a régi barátnőim, hogy így kell csinálni. Azóta rájöttem, hogy csak annyi a lényeg, hogyha 0-24 elérhető vagy és abban a másodpercben megnyitod és válaszolsz az üzenetére, az azért nem vonzó, mert azt jelzi, hogy nincs semmi életed. De ha van életed, akkor lesz olyan, hogy csak 3 óra múlva tudsz válaszolni, vagy nem veszed fel egyből a telefont, de ha többségében hamar válaszolsz, akkor az azt jelenti, hogy érdekel téged a srác. Ha kellesz valakinek, ő annak fog örülni, ha gyakran tudtok beszélni.
2022. febr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Egy ideje ismerkedek valakivel es mindenki azt mondja, hogy azert, mert ezeket a jatszmakat nem csinalom, azert nem sikerul. Ezeket csinalni kell egy nonek, azt mondjak. Mert ez az élet sója. Allitolag azert nem akar engem teljesen ismeroseim szerint, mert kimutatom, hogy nekem o mennyire nagyon kellene.
2022. febr. 11. 12:35
 10/26 A kérdező kommentje:
Hat, igen, en rajongok érte, de nagyon. Ismerkedesi szakaszban vagyunk.
2022. febr. 11. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!