Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok,nők derogál kiszolgálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,nők derogál kiszolgálni a párotokat/férjeteket?

Figyelt kérdés

Nőként kérdezem ezt, és nem veszekedésindítónak szánom. Én sok dologban kiszolgálom a párom, emiatt más topikban lehurrogtak. pl kávét odaviszem neki reggel, összekészítema holmiját ,volt már h a zoknit is ráadtam.

Ez tényleg ennyire ritka dolog lenne?


30as korosztály vagyunk.



2022. márc. 31. 20:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Néha persze, de néha meg ő is pont ugyanúgy kiszolgál engem, tehát nem egyoldalú a dolog.
2022. márc. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Apróbb kedveskedések nálunk is vannak, de alapvetően nem "szolgálom ki". Miért is tenném, egyenrangú partnerek vagyunk, a munkamegosztás is közös. Nem vagyok biorobot csak mert nőnek születtem.
2022. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem derogál, de ilyen szinten én nem tenném.

A kávét ő hozza reggel, nagyfiú, úgyhogy a holmiját össze tudja rakni, a zokniját meg akkor adnám fel, ha el lenne törve a keze.

2022. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
A zokni elég meredek.
2022. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem dehogy.Viszont neki sem.Ezt a zokni feladást nem értem. Igazából van 2 gyerek ,ha megkérne ,hogy adjam fel rá nem esne nehezemre egy 3.at is felöltöztetni de biztosan egy pelust is dobnék rá ,hogy teljes legyen a kép.
2022. márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, téged miért is zavar, hogy ti a pároddal egy szűk kisebbségbe tartoztok ezen a téren?
2022. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Persze, apróságokat szívesen megteszek én is a páromnak, ezek inkább ilyen kedvességek, mint kiszolgálás, de felnőtt embert nem fogok kiszolgálni. Nem fogom öltöztetni, összepakolni neki/helyette, stb. Nem egy 3 éves gyerek. Nem tudnék egyenlő partnerként tekinteni rá, a szememben nem lenne férfi ha a rohadt zokniját is nekem kéne ráadni.
2022. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha kölcsönös, nem derogál. Ha beteg, eltört valamije, stb., akkor sem derogál.

De egyrészt, egy felnőtt férfi fel tud venni egy zoknit, ha nincs valami súlyos baja. Mi max. viccből csináltunk ilyet egyszer-egyszer. Kávét egyikünk sem iszik, de hol az egyikünk visz vizet/kaját a másiknak, hol fordítva. És max. nyaraláskor készítem elő a holmiját, mert én sokkal praktikusabb vagyok, gyorsabban megcsinálom, és ez mindkettőnknek jó. Neki nem kell vele foglalkozni, én nem kapok agybajt, amíg tötymörög. Cserébe meg ő vezet egész úton, mert nekem nincs jogsim, szóval ennyi belefér :D.


Az egyoldalú kiszolgálás nekem nagyon nem oké. Időközönként, ha olyan időszak van, akkor igyekszünk körülugrálni a másikat. Most éppen a párom ugrál körül engem, mert vizsgázom, stresszes vagyok, baromi sokat tanulok, és enni is elfelejtenék, ha ő erre nem figyel. Aztán majd jövő ilyenkor fordul a kocka, ő fog az előlépteséses interjújára készülni, akkor meg én fogom körbepörögni.

2022. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
91%

A zokniráadással nagyon túltoltad, troll. Ilyen debil nő nem létezik.


Kávét, kaját sokan a pasi elé raknak, személyiség kérdése, a ruhaösszekészítésnél már rezeg a léc, én azt divatszakmába dolgozóként megteszem akkor ha együtt van jelenésünk valami jobb eseményen és hozzám kell hogy passzoljon a megjelenése, de hétköznapokon vagy normál szabadidős tevékenységekhez nem kezelek felnőtt férfit középsúlyos értelmi fogyatékosként.

Amúgy ez az alkalomra felöltöztetés is jellemzően a volt férjemnél volt, hogy kikészítettem neki mit kell felvennie, a mostani párommal nem kell csinálni, tudja hogy mit vegyen fel, ha pl. én piros ruhát veszek fel, nem a levendulalila inget veszi fel hozzáillő nyakkendővel és antracitszürke öltönnyel.


De ez a zokniráadás valami undorító incel vágyálom lehet csak. Nevetséges 🤡

2022. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Te adod rá a zoknit? Tán akkora sörhasa van hogy nem bír lehajolni? Eszembe jutott mit össze szerencsétlenkedtem zokni/cipő húzáskor terhesen nagy pocakkal, de csak megoldottam valahogy, nagylány vagyok. Mellesleg egy férfi egója ezt elbírja? Hogy még zoknit se képes húzni egyedül? Ennyire nem nézem le a férjemet, nálunk mindenki magának húzza😅.
2022. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!