Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hetero férfiaktól kérdezném: ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero férfiaktól kérdezném: Ti mit szólnátok, ha a legjobb barátotok szerelmet vallana nektek?

Figyelt kérdés

Szerelmet vallott nekem a legjobb barátom akivel nagyon sok éve jóban rosszban együtt vagyunk. Sok időt töltünk együtt és nincs tabu téma köztünk.

Hirtelen nem tudtam rá mit mondani. Ti hogy reagálnátok?



2022. ápr. 11. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Megkérdezném tőle, hogy amúgy mit szívott... :,D
2022. ápr. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Először valószínűleg nem hinném el neki, azt hinném hogy részeg vagy valamiért ezt poénosnak találja. Amennyiben komolyan beszél akkor természetesen kulturált módon visszautasítom. Úgy hogy ne sértődjön meg, és ne érezze magát emiatt kellemetlenül.
2022. ápr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Egy film ugrott be erről.

Volt egy nőcsábász pali, a haverja, akiről kiderült hogy meleg és szerelmes belé.

Meg egy csaj akibe belezúgott a nőcsábász, viszont a csaj meg a meleg sracba lett szerelmes 😆


Az a címe édeshármas

2022. ápr. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hellmano ***** válasza:
11%
Engem lepontozhattok de onnantól kezdve leépíteném a kapcsolatot az illetővel, bármilyen jó cimbi is volt... ugyanez, amúgy megtörtént ismerős körben, de ott nem vallott szerelmet az egyed, csak bevallotta, hogy meleg. Én nem voltam jóban az illetővel viszont haver nagyon sokat lógott vele, utána sokat hecceltük is, hogy egy-egy dolog mennyivel más értelmet nyert ezekután :D
2022. ápr. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Velem már történt ilyen...

16éves voltam és szerelmes a legjobb barátomba.. (azelőtt inkább úgy gondoltam rá mint ha az apám lenne..)

Szóval elhittem magamnak hogy meleg vagyok..(pedig azóta sem vonzódok a férfiakhoz.. szóval talán nem is szerelem volt..)

Elmondtam neki hogy 'meleg vagyok'.. nem kellet volna.. nagyon kiakadt, nem akarta elhinni.. Itt ért véget a barátságunk. Megutált..

Azóta nem találkoztam vele és nem tudok róla semmit..

Azóta utálom magamat.. Elrontottam A barátságunkat..

2022. ápr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Szerintem én leülnék vele megbeszélni, hogy folytatható-e így a barátságunk. Nem tudom, hogy tudnék-e rá úgy tekinteni, mint eddig tudván azt, hogy ő máshogy néz rám. Minden esetre jól esne, hogy elmondta és bízik bennem.

Tudtad egyébként, hogy meleg?

2022. ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen tudtam, mióta elmondta nekem azóta sokkal mélyebb a barátságunk. Előtte nekem is meg volt a véleményem a melegekről, de ott volt Ő mint jó példa.
2022. ápr. 11. 22:31
 8/9 anonim válasza:

6-os vagyok: Akkor valamilyen szinten számíthattál is erre, hogy megtörténhet hasonló eshetőség és nem ért hideg zuhanyként.

Minden azon múlik, hogy te ezek után tudnád-e folytatni ugyanúgy a barátságotokat.

2022. ápr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tudja tartani a határokat, akkor nem kéne probléma legyen. Én feltételezem tudja tartani ezeket, hiszen nem akkor esett szerelembe amikor kimondta, hanem már előtte is egy ideje így érzett, de működött a barátság. Most annyi változott, hogy tudsz róla és megbeszéltétek. Ebben a helyzetben én megmondanám, hogy ez nem kölcsönös és nem is lehet az. Ha ezt ő el tudja fogadni akkor oké. A szerelem amúgy is egy múló dolog, pár hónap aztán lehet másba lesz szerelmes.
2022. ápr. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!