Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mi lenne a legjobb amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lenne a legjobb amit tehetnénk ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy srác 3 éve eleinte nekem udvarolt, közeledett, de akkor nem akartam többet, mert előtte 2 héttel léptem ki egy kapcsolatból, amin sokáig tartott túltenni magam. Ő emiatt összejött egy csajjal aki akkoriban rányomult.

Az évek alatt jobban megismertem a srácot és elkezdett tetszeni. Sokszor van, hogy megölel, megérint, nagyon jó barátságban vagyunk. Éveken át úgy voltam vele hogy kapcsolatban van több nem lehet, de egy érzelmesebb pillanatban szájon csókoltuk egymást, ami után elindult egy ördögi kör. Nagyon nehéz volt már magamban tartani, emiatt bevallottam neki hogy bejön. Erre ő azt mondta hogy én is tetszem neki és ha 3 évvel ezelőtt rányomulok akkor simán összejött volna velem, és most nem lenne a barátnője. Most viszont már felépített egy kapcsolatot a csajjal amiből nem akar kilépni, viszont felém is közeledik, flörtöl. Ebben a helyzetben mit lenne érdemes tenni?



2022. márc. 6. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg kell tartani. Ha elég jó vagy, akkor veled marad.
2022. márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Együtt van valamivel, de megcsokol. Nem egyenes fickó. Kell neked egy ilyen?
2022. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!