Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális vagyok , mi a bajom ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok , mi a bajom ?

Figyelt kérdés
Volt egy pali akiért hónapok óta folyik a nyálam úgy éreztem semmi esélyem nála . Aztán mégis sikerült vele flörtölgetni, talalkozgatni. Szerelmet vallott és most úgy meguntam vagyis mintha üres lennék . Nincsenek érzéseim . Nekem kell még ez az ismerkedesi izgalom az életembe. Nem éltem ki magam fiatalabb koromban sajnos .illetve volt egy szakításom ami nagyon megviselt . Évek óta nincs parkapcsolatom úgyhogy az sincs bennem hogy rászorulnék, biztonságosabb és kényelmesebb egyedül , megtanultam jól érezni magam anélkül hogy lenne mellettem valaki. Nem akarom megbántani , mert nem ezt érdemli . A másik hogy tartok tőle hogy valami gond van velem mert mindig ez történik . A jó meg a boldogság ,,nem kell’ félek hogy elrontok valamit ami jó lehetne a saját hülyeségem miatt. Olyan mintha tudat alatt a társkeresés ilyen verseny lenne nálam hogy hány ember lesz oda értem . Beteges, mit tegyek?
2022. ápr. 15. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt te tudod.
2022. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem az a személyisége amit fejben hozzá társítasz , ezért ábrándulsz ki.
2022. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!