Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Besokallottam, kikészültem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Besokallottam, kikészültem, nyitott vagyok bármilyen építő jellegű tanácsra, ha meg van indokolva! Leírom lenn a problémámat, nem lesz hosszú! Mit tegyek? 32/F

Figyelt kérdés
Van egy viszonylag friss kapcsolatom, pár hónapja tart. Az elmúlt években egyedülálló voltam. Ennek egyik oka, hogy nem vagyok jó az ismerkedésben, a másik oka, hogy sok idő kellett ahhoz, hogy nagyjából kiheverjem a szakítást az első barátnőmmel. Csakhogy még mindig nem hevertem ki teljesen az iránta érzetteket, ez a probléma igazából. Nagyon cuki a jelenlegi barátnőm, de minden egyes rohadt éjjel, mikor aludni megyek, az exbarátnőm jár a fejemben. Ott alszik mellettem a barátnőm, és én az exemre gondolok. Képet amúgy nem is merek mutatni a barátnmnek az exemről, hiába kérte, mert az exem sokkal szebb arcú, jobb alakú nő volt, és tuti kihozná a barátnőm önbizalomhiányát. Az éjjeli agyalgásom ellenére amúgy igenis szeretem a barátnőmet, nem akarnám elveszíteni.
2022. máj. 9. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szereted a barátnődet? Mármint mikor, nappal? Mert éjjel biztos nem. :D
2022. máj. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ó kó. Hát ez szomorú.
2022. máj. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Őszintén, én szakítanék. Neked sem esne jól, ha kiderülne, hogy ló helyett szamár vagy - hát még neki milyen lehet, mert pont ez történik.


Szereted, persze - de nem úgy, ahogy megérdemelné (és ez nem a te hibád, nem egyszerű elengedni egy régi kapcsolatot)


Ha szereted, mondd el neki ezt (a kapcsolat alapköve a bizalom), és ha nem tudjátok közös erővel megoldani, akkor engedd el.

2022. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

3

Kötekedés nélkül: ezt hogy lehet közös erővel megoldani? Majd a lány azt mondja, hogy "Jaj drágám, persze, nincs semmi baj, majd a kitartó szeretetemmel és odaadásommal elérem, hogy elfelejtsd a nálam sokkal jobb külsejű exed"? Vagy hogy?

2022. máj. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Számodra jobb az exed. Ez nem azt jelenti, hogy jobban is néz ki a mostaninál, lehet hogy egy másik pasinak ő a perfekt. De amíg te lefoglalod, addig megy feleslegesen a lány ideje... Úgy hogy nem vagy belé szerelmes mert még az exed szereted. Előbb inkább a múltat kéne elengedni aztán jöhetne a barátnő.
2022. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Ne mondd neki .

Idovel szepen elmulik az ex iranti erzesed. Turelemmel vard ki.

2022. máj. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Olyan kocsi itán ne fuss aki nem vesz fel. Mi a fenének kell az exre gondolni? Mikor ott van egy csaj aki imád. Ezért rosszak a párkapcsolatok. Mindig mindent túl gondolatok.
2022. máj. 10. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Beszélgess a mostani barátnőddel és mondd el neki az igazat.
2022. máj. 10. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyit emeltel ki az exexrol hogy szep arcu, jo alaku, a baratnod pedig cuki. Jol leirtad a problemad. Teged csak a csaj kulseje erdekel. Egyszer volt egy szep csajod, azota se birsz kifogni egy ilyet es nem birsz megelegedni ezzel. Ha most megnyerned a lottot, a csaj azonnal lapatra kerulne es fizetned a bombatestu iskolaslanyokat. Na ezert nem kell osszejonni mindenfele pasikkal a noknek, csak amelyik odavan ertunk.
2022. máj. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

9-nek igaza van. Nem mondtál a belsőről semmit, csak hogy szép és jó alakú.

Kiábrándító, hogy ennyi számít.

2022. máj. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!