Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nyitott házasságban élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott házasságban élő pasival érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés
Vagy csak addig érdeklődik amíg mozgatja a vadászösztön?
2020. szept. 25. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Kíváncsi lennék, hogy a felesége is tud-e róla, hogy nyitott házasságban élnek?
2020. szept. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Nyisson más felé,tuti nem mennék bele.Nárcisztikus görcs lehet aki az egóját tuningolja.

Sexfüggő.

2020. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2020. szept. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha csak szex kell, akkor a legjobb opció.
2020. szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban nyitott kapcsolatban él és te képes vagy arra, hogy ne vigyél érzelmeket a viszonyba, akkor akár kezdhetsz is vele, az már a ti dolgotok. Ha viszont nem vagy az érzelemmentes fajta, akkor csak sérülni fogsz.
2020. szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2020. szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Ja hallottam már én is ilyet, hogy az egyik fél nem volt beavatva abba, hogy nyitott a kapcsolatuk.

Én nem mennék bele, gyanítható, hogy csak egy strigula leszel aki pluszban kap valami csinos nemibetegséget is ajándékba. Akik össze vissza kefélnek azoknál gyakori, sokszor a fétfi csak hordozó a nőknél van tünet csak. Semmi pénzér sem.

2020. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Nyitott házasság mi??😅😂 vajon szegény asszony is tud róla otthon? 😏🤔 várj! Tuti nem!
2020. szept. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%
#8, az ilyen felfogású nők miatt lesznek a férfiak az áldozatok... amíg a "szegény asszony" simán talál magának szexpartnert... mert egyetlen férfi sem fogja azért kihagyni, mert " vajon szegény férj is tud róla otthon?"
2020. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

Azt nem értem ez miért szerelem kategóriában van.

Ilyen szempontból meg főleg nem túl okos dolog vele kezdeni :D


Maximum ha elballagsz a kedves feleséghez és rákérdezel nála.


Szívesen.

2020. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!