Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejövök a srácnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök a srácnak?

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve ismerjük egymást, együtt jártunk alapszakra, és most mesterre is, de most csak 12-en vagyunk az évfolyamon, sokkal családiasabb az egész.


Az elmúlt hónapban amikor megérkezek órára, többször is volt, hogy találkozott a tekintetünk, és amikor órák után beszélgetünk, gyakran áll mellém (enyhe terpeszben, kihúzva magát).

Rámvigyorog, és megkérdezi, mi van "Főnökasszony"?

Nagyon gyakran hülyéskedik, ugrat mindenkit, de engem különösen. Gyakran beszól, kötekszik, de persze csak viccből.

Volt, hogy egy gyakorlaton mögém állt, és a hajamat megpiszkálta, vagy tanultunk a vitrin-asztalokból, és miután rátámaszkodott, és megreccsent, odajött hozzám (én is kissé az asztalon támaszkodtam), és megfogta a vállaimat, és megpróbált nálam is hasonlót elérni.

Általában udvarias, mindig szándékosan előreenged, amikor bókolt, és elpirultam, akkor hangosan meg is jegyezte ezt.


Nem igazán beszélünk messengeren, mert ő nem az írogatós fajta, de egyszer nem válaszoltam egyből, mire élőben megkérdezte, hogy miért ignorálom?


Olyan is volt, hogy csak néhányan voltunk, én egyedüli lány, és mikor mennie kellett, kezet fogott a többiekkel, hozzám is odajött, és amikor nyújtottam a kezem, kissé csalódottan megjegyezte, hogy engem ismer, és lányokkal nem szokott kezet fogni. Nekem meg fura lett volna, hiszen suliban sosem voltam az a pusziszkodós típus, inkább kézfogáspárti.



2022. máj. 13. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ehhez hívjuk segítségül Egyértelműkapitányt.
2022. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Te a barátaiddal is mindig kezet fogsz nőként? Mert nekem ez kicsit fura.

Amúgy valószínű bejössz neki.

2022. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Semmi EQ-juk vagy szociális érzékük nincs a mai egyetemistáknak, és ez csak egy ilyen kérdés a sok közül


Mások általános iskolában tulvannak az ilyesmiken.


Na 🤝

2022. máj. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

Ez ferfi???

Ne haragudj…

2022. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hülyülni jól lehet vele, annyira nem zavar. De valahol azért remélem, hogy nem lesz komolyabb, mert kínos lenne így tanulni még másfél évet.

2# Vannak olyan közösségek, ahol igen, kézfogás szokott lenni, vagy inkább csak köszönés, és vannak olyan társaságok is, ahol puszit adunk egymásnak. Suliban inkább a visszahúzódó kategóriába tartozok, eddig mindig csak szóban köszöntem a népnek.

2022. máj. 13. 13:40
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Valszeg tetszel neki. Ha ő neked is, adj neki pár jelet és akkor arra valszeg ráharap.

Ha nem tetszik neked, akkor meg ne.

2022. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az oleles mennyire johet szoba?Csak baratilag,nem kell nagyon szorosra venni.Akkor az talan egyiknek se serto.En is igy koszonok az egyik csoporttarsammal(aki valoszinu igen akar valamit,de en nem!),gondoltam ra hogy van valami problemaja es azert koszon igy(beszel szavakkal is) mert mindenki mas nem olelgeti nagyon az egyetemi tarsat.De ezt a helyzetet elfogadtam,ha tul kozelitene,akkor elmondom neki a helyzetet.
2022. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!